ΕΠΣ Ξάνθης: Οι ορισμοί των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκε λίγο μετά το μεσημέρι της Παρασκευής οι διαιτητικές τριπλέτες στους αγώνες της Α’ και της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Ξάνθης.

Το Σάββατο θα διεξαχθούν και τα ματς της 11ης αγωνιστικής της Β’ Κατηγορίας (ενα ματς θα διεξαχθεί την Κυριακή) ενώ την Κυριακή θα έχουμε την πρεμιέρα του β’ γύρου στην Α’ ΕΠΣ Ξάνθης με την 14η αγωνιστική (αλλά ένα ματς θα γίνει Σάββατο).

Συνοπτικά το πρόγραμμα και στις δύο κατηγορίες και οι διαιτητές:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 28/01, Ωρα 15:00)

Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Φελώνης: ΑΟ Βιστωνίδα  – ΑΕ Ξάνθης (Τσοπουλίδης, Αγγελακόπουλος, Γκώγος)
Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Άρης Πετεινού (Κιγιτζή, Κούλα Χουσεϊν, Γκοντόλιας)
Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ  – Ηρακλής Ζυγού (Τζεβελεκίδης, Βαμβακίδης, Πεχλεβανούδης)
Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή – Απόλλων Ξάνθης  (Γιαπουτζής, Οτουζμπίρ, Τζιβαρτζιδης)
Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Ερμής Μάνδρας  (Κωνσταντινίδης, Τσεκμές, Σουρουτζίδης)
Γήπεδο Μαγικού: Αστέρας Μαγικού – Ασπίδα Ξάνθης   (Κιοτζένης, Κηλικιώτης, Εμίν Κεχαγιά)
Νέστος Κύρνου – Παύλος Μελάς Κουτσού  3-0 α.α.

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00)
Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Κεραυνός Π. Κατραμίου   (Τζεβελεκίδης, Ξυνός, Γαβριηλίδης)
Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – Εθνικός Κιμμερίων  (Γκαϊτατζής, Ιωαννίδης, Καρπουζέλης)
Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – Σμίνθη   (Σουρουτζίδης, Πασχαλίδης Αθ., Τσεκμές)
Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Απόλλων Διομηδείας  (Βαχαβιώλος, Ουζουνίδης, Βασιλάκης)
Ρεπό: Αετός Τοξοτών

Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ – Ελπίδα Γενισέας  (Κοτινούδης, Καραλευθέρης, Χρυσέλης Απ.)
Κυριακή 28/1, Ωρα 12:00, Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη – Ατρόμητος Χρύσας  (Καρπουζέλης, Γκαϊτατζής, Γαβριηλίδης)
Κυριακή 28/1, Ωρα 12:00, Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίδα Πηγαδίων – Αετός Γοργόνας  (Ουζουνίδης, Βαχαβιώλος, Βασιλάκης)
Κυριακή 28/1, Ωρα 15:00, Γήπεδο: Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – ΑΠΟΞ Ραιδεστός   (Ζαφειρίου, Πασχαλίδης Γ., Ξυνός)
Ρεπό: Φίλιππος Δροσερού

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here