ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Συνεχίζονται αυτό το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου  με την επιτροπή διαιτησίας να γνωστοποιεί τους διαιτητές στους αγώνες της 12ης αγωνιστικής σε Α’ κατηγορία και Νότιο Όμιλο Β’ Κατηγορίας και της 11ης σε Κεντρικό και Βόρειο Όμιλο της Β’ Κατηγορίας.

Για την Α’ Κατηγορία η πρωταθλήτρια χειμώνα Θράκη Φερών φιλοξενεί στην έδρα της τον Ιπποκράτη Αλεξανδρούπολης ενώ ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης ταξιδεύει στις Καστανιές για να αντιμετωπίσει τον τοπικό Άρδα ενώ ο Ορέστης Ορεστιάδας έχει ρεπό.

Το αναλυτικό πρόγραμμα:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 28/01, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Νίψας: ΠΑΕ Νίψας – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Στρατούδης, Καραίσκος, Γεωργακούδης)
Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς – Ποντιακός (Κεσούδης, Θεοδωρακέλης, Χάιδος)
Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Έβρος Σουφλίου (Κωνσταντάκης, Τουντζιαρακης, Στρατούδης)
Γήπεδο Καστανεών: Άρδας Καστανεών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Σουβαρας, Τερζόπολος, Παλαιοπάνης)
Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Ουζουνίδης, Βασιλόπουλος, Ναζιρόπουλος)
Ρεπό: Ορέστης Ορεστιάδας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Στέρνας (Κεσούδης, Παλαιοπάνης, Τσομπανίδης)
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Ακρίτας Ορμενίου (Βασιλόπουλος, Τερζόπουλος, Καραίσκος)
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γηπεδο Δικαίων: Ορφέας Δικαίων – Δόξα Ορεστιάδας (Σκινδρης, Δαλης, Ζανιάς)
Κυριακή 28/01, Ωρα 11:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Ένωση Οινόης (Σκίνδρης, Κεσούδης, Θεοδωρακέλης)
Κυριακή 28/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Ηρακλής Σαγήνης – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Σκίνδρης, Καλαιτζίδης, Βακαλαιδης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Σιδηρούς: Πυρσός Σιδηρούς – ΑΕΔ Β’ (Ουζουνίδης, Γιαννόπουλος, Βακαλίδης)
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Πέπλος (Κωνσταντάκης, Καλαιτζίδης, Σκίνδρη)
Κυριακή 28/01, Ωρα 11:00, Γηπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – ΠΑΟΚ Ισαακίου (Δάλης, Τσομπανίδης, Χατζόπουλος)
Κυριακή 28/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Δόξας (Δαλης, Κωστακιώτης, Σκίνδρη)
Κυριακή 28/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Κτιστόπουλος, Κώνογλου, Γιαννόπουλος)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – ΑΟ Μαΐστρου (Σουβαρας, Κωστακιώτης, Β. Στρατούδης)
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Νέας Χηλής: ΑΕ Ν. Χηλής – ΑΟ Θράκης (Σαμουρκασίδης, Χ. Στρατούδης, Γεωργακούδης)
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Μάκρης: ΑΟ Μάκρης – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Σιβούδης, Ναζιρόπουλος, Κώνογλου)
Κυριακή 28/01, Ωρα 11:00, Γηπεδο Μαρακανα: Εθνικός Β’ – ΑΟ Καππαδοκων (Κτιστόπουλος, Χ. Στρατούδης, Κώνογλου)
Κυριακή 28/01, Ωρα 11:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Ασπίδα Βρυσούλας (Κονταράς, Τρύπης, Γεωργακούδης)
Κυριακή 28/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Αγναντιας: ΑΟ Μοναστηρακιου – ΑΟ Αρίστεινου (Κονταράς, τρύπης, Σταφυλας)
Ρεπό: ΑΕΚ Έβρου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here