ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Συνεχίζονται αυτό το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου με τους αγώνες της 12ης αγωνιστικής σε Α’ κατηγορία και Νότιο Όμιλο Β’ Κατηγορίας και της 11ης σε Κεντρικό και Βόρειο Όμιλο της Β’ Κατηγορίας.

Για την Α’ Κατηγορία έχουμε ουσιαστικά την πρεμιέρα του δεύτερου γύρου. Η πρωταθλήτρια χειμώνα Θράκη Φερών φιλοξενεί στην έδρα της τον Ιπποκράτη Αλεξανδρούπολης ενώ αναφορικά με τους διώκτες της, ο Εθνικός Αλεξανδρούπολςης ταξιδεύει στις Καστανιές για να αντιμετωπίσει τον τοπικό Άρδα ενώ ο Ορέστης Ορεστιάδας έχει ρεπό.

Το αναλυτικό πρόγραμμα:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 28/01, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Νίψας: ΠΑΕ Νίψας – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου
Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς – Ποντιακός
Γήπεδο Απαλού: Νικη Απαλού – Έβρος Σουφλίου
Γήπεδο Καστανεών: Άρδας Καστανεών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Ορέστης Ορεστιάδας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Στέρνας
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων  – Ακρίτας Ορμενίου
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γηπεδο Δικαίων: Ορφέας Δικαίων – Δόξα Ορεστιάδας
Κυριακή 28/01, Ωρα 11:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Ένωση Οινόης
Κυριακή 28/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Ακρίτας Νέας Βύσσας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Σιδηρούς: Πυρσός Σιδηρούς – ΑΕΔ Β’
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Πέπλος
Κυριακή 28/01, Ωρα 11:00, Γηπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – ΠΑΟΚ Ισαακίου
Κυριακή 28/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Δόξας
Κυριακή 28/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Ατρόμητος Ασπρονερίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Δορίσκου: Δορίσκος – Μαΐστρος
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Νέας Χηλής: Ν. Χηλή – ΑΟ Θράκης
Σάββατο 27/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Μάκρης: Μάκρη – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης
Κυριακή 28/01, Ωρα 11:00, Γηπεδο Μαρακανα: Εθνικός Β’ – Καππαδοκία
Κυριακή 28/01, Ωρα 11:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Ασπίδα Βρυσούλας
Κυριακή 28/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Μοναστηρακίου: Μοναστηράκι – Αρίστεινο
Ρεπό: ΑΕΚ Έβρου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here