Α2 Γυναικών: Ανακοίνωση διαμαρτυρίας για την διαιτησία από το Δημοκρίτειο Κομοτηνής

Πολλά παράπονα η γυναίκεια ομάδα χάντμπολ του Δημοκρίτειου από την διαιτησία του αγώνα στην Προσοτσάνη που κρίθηκε στο φινάλε.

Συγκεκριμένα από τους διαιτητές Παρασκευούδη και Ηλιάδη που σύμφωνα με την ομάδα της Κομοτηνής 1 λεπτό περίπου πριν το φινάλε του αγώνες αλλοίωσε το αποτέλεσμα στο 30-31 με αποτέλεσμα την επικράτηση της Προσοτσάνης με 32-31.

Η ανακοίνωση του Δημοκρίτειου:

ΣΤΟ 28:50 ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΣΚΟΡ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΈΣΩ ΔΙΑΙΤΗΤΗ (ΔΙΟΤΙ Η ΛΕΞH ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΦΥΡΙΖΑΝ ΚΑΙ ΦΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ) ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΛΕΠΤΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΧΤΡΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΣΤΟ ΣΟΥΤ ΤΟΥ ΠΙΒΟΤ(ΙΛΙΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ) ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΑΛΛΟΙΏΣΕΙ ΕΣΚΕΜΜΈΝΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ….ΑΣ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟΥΝ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ..ΤΟ ΣΚΟΡ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΗΤΑΝ 30 -31 ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΛΗΞEI ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ … Η ΟΧΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΟΎΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝΔΉΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΤΟΣ….Η’ ΘΕΛΕΙ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ….!!!!! ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΑΟΥΛ ΣΤΑ ΕΝΝΕΑ ΜΕΤΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ….ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ……!!!!!ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΝΤΡΑ ΔΟΘΗΚΕ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΚΑΙ ΔΙΛΕΠΤΟ …