ΕΠΣ Ξάνθης: Οι ορισμοί των διαιτητών του Σαββατοκύριακου

 

Εγιναν γνωστές από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης οι τριπλέτες που θα διευθύνουν τους αγώνες της τελευταίας αγωνιστικής του πρώτου γύρου στην Α’ Κατηγορία και της πρώτης του δεύτερου γύρου στους δυο ομίλους της Β’ Κατηγορίας.

Αξίζει να σημειωθεί ότι άλλαξαν ημέρα διεξαγωγής τα δυο παιχνίδια που έχουν προγραμματιστεί στη Γοργόνα για τη Β’ Κατηγορία. Το ματς του Τοπικου Αετού με το Δροσερό πήγε Σάββατο, ενώ επέστρεψε Κυριακή η αναμέτρηση Σμίνθη – Τοξότες. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ -13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 21/1/2018, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Εχίνος Σπορ (Σουρουτζίδης, Πασχαλίδης Γ, Κοτινούδης)
Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Κεντητή Ξάνθης (Ουζουνίδης, Δρακίδης, Ιωαννίδης)
Γήπεδο Νέου Ζυγού: Ηρακλής Νέου Ζυγού – Άτλας Σελίνου (Ανεστίδης, Οτουζμπιρ, Ζαφειρίου)
Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Αστέρας Μαγικού (Τζεβελεκίδης, Τσεκμές, Γκώγκος)
Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – ΑΟ Βιστωνίδας (Γιαπουτζής, Τζιβαρτζίδης, Γαβριηλίδης)
Γήπεδο Πηγαδίων: ΑΕ Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης  (Βαχαβιώλος, Κωνσταντινίδης, Καραλευθέρης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – Β1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 20/1/2018, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Π. Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Δόξα Σταυρούπολης (Καρπουζέλης, Πασχαλίδης Α, Τζεβελεκίδης)
Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – Δόξα Μυρωδάτου (Κοτινούδης, Τσεκμές, Χρυσέλης Α)
Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – ΑΕΚ Κυψέλης (Γκαϊτατζ’ης, Αγγελακόπουλος, Πασχαλίδης Α)
Κυριακη 21/1, Ωρα 15:00, Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη Ξάνθης – Αετός Τοξοτών (Γκαϊτατζής, Μπένος, Ξυνός)
Ρεπό: Εθνικός Κιμμερίων

ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 20/1/2018, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – ΑΠΟΞ Σκόντα (Ουζουνίδης, Βαμβακίδης, Γκώγκος)
Γήπεδο Δροσερού: ΑΠΟΞ Ραιδεστός – Κοτύλη Ξάνθης  (Ανεστίδης, Γαβριηλίδης, Ιωαννίδης)
Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίδα Πηγαδίων – Αναγέννηση Π. Χρύσας  (Κωνσταντινίδης, Δρακίδης, Ξυνός)
Σάββατο 20/1, Ωρα 15:00, Γήπεδο Γοργόνας: Αετός Γοργόνας – Φίλιππος Δροσερού (Καραλευθέρης, Οτουζμπίρ, Βασιλάκης)
Ρεπό: Ελπίδα Γενησέας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΣΤΗ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here