ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών του Σαββατοκύριακου στην πρεμιέρα του 2018

 

Με τους αγώνες σε Α’ και Β’ Κατηγορία ανοίγει η αυλαία για το 2018 για τις περισσότερες ομάδες του νομού Εβρου.

Στην πρώτη κατηγορία δύσκολη έξοδο έχει η πρωτοπόρος Θρακη Φερών που μετά την πρόκριση στο τελικό κυπέλλου του Βορρά πάει στο στο Σουφλί, σε αντίθεση με τον Ορέστη που υποδέχεται τον Απαλό, ενώ ο Εθνικός υποδέχεται στο Αλεξανδρουπολίτικο ντερμπι τον Ιπποκράτη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (Κυριακή 21/1, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Νίψας: ΠΑΕ Νίψας – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Σιβούδης, Κοντάρας, Παλαιοπάνης)
ΔΑΚ Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Νίκη Απαλού (Σιδηρόπουλος, Χρηστίδου, Θεοδωρακέλης)
Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός – Άρδας Καστανεών (Ουζουνίδης, Κωνσταντάκης, Ναζιρόπουλος)
Στάδιο “Δ. Μπακιρτζής”: Έβρος Σουφλίου – Θράκη Φερών (Σουβαράς, Βασιλόπουλος, Γεωργακούδης)
Στάδιο “Φώτης Κοσμάς”: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ιπποκράτης (Παπάς, Τερζόπουλος, Σαμουρκασίδης)
Ρεπό: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – Ατρόμητος Άβαντα (Παπάς, Κωστακιώτης, Σαμουρκασίδης)
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο ΜαΪστρου: ΑΟ Μαΐστρου – ΑΟ Μάκρης (Κωνσταντάκης, Γεωργακούδης, Τουντζιαράκης)
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Μ. Δαστερίδης: ΑΟ Καππαδοκων – ΑΕΚ Έβρου (Σημίδης, Τρύπης, Βακαλίδης)
Κυριακή 21/01, Ωρα 11:00, Γήπεδο Κ. Χριστοφορίδης: Εθνικός Β’ – ΑΟ Δορίσκου (Β. Στρατούδης, Κωστακιώτης, Τερζόπουλος)
Κυριακή 21/01, Ωρα 11:00, Γήπεδο Α. Κεραμάρης: ΑΟ Θράκης – Ασπίδα Βρυσούλας (Κονταρας, Πανταζόπουλος, Τρύπης)
Κυριακή 21/01, Ωρα 11:00, Γηπεδο Αγναντιας: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Ν. Χηλής (Κτιστόπουλος, Χ. Στρατούδης, Τουντζιαράκης)
Ρεπό: ΑΟ Μοναστηρακίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ – Δόξα Ελληνοχωρίου (Κτιστόπουλος, Παλαιοπάνης, Στρατούδης Χ.)
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ισαακίου:  ΠΑΟΚ Ισαακίου – Δόξα Δόξας (Στρατούδης Β., Καλαϊτζίδης, Ναζιρόπουλος)
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Σοφικού:  Ορφέας Σοφικού – Ακρίτας Δαδιάς (Δαλής, Κώνογλου, Γιαννόπουλος)
Κυριακή 21/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Πυρσός Σιδηρούς (Δαλής, Τσομπανίδης, Χάιδος)
Κυριακή 21/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Πέπλου: Πέπλος – Ασπίδα Θουρίου (Σημίδης, Κώνογλου, Γιαννόπουλος)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Στέρνας (Σκίνδρης, Θεοδωρακέλης, Τσομπανίδης)
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ορφέας Δικαίων (Βασιλόπουλος, Ζάνιας, Σκίνδρη Μ.)
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Ρίζια (Ουζουνίδης, Χάιδος, Χρηστίδου)
Κυριακή 21/01, Ωρα 11:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: Νεοχώρι – Ηρακλής Σαγήνης (Σκίνδρης, Χατζόπουλος, Χρηστίδου)
Κυριακή 21/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Θύελλα Κυπρίνου (Σκίνδρης, Καλαϊτζίδης, Ζάνιας)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here