ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 10ης και 11ης αγωνιστικής ξεκινούν οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των ομάδων της ΕΠΣ Έβρου στο 2018, με το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου να έχει αρκετό ενδιαφέρον.

Τα «φώτα» πέφτουν κυρίως στο ντέρμπι της Αλεξανδρούπολης στην Α’ Κατηγορία, ανάμεσα στον Εθνικό Αλεξανδρούπολης και τον Ιπποκράτη, ενώ αρκετό ενδιραφέρον έχει και το δύσκολο παιχνίδι της πρωτοπόρου Θράκης Φερών στην έδρα του φιλόδοξου Έβρου Σουφλίου.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:

 

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 21/01, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Νίψας: ΠΑΕ Νίψας – Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς
ΔΑΚ Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Νίκη Απαλού
Γήπεδο ΚΤΕΟ: Ποντιακός – Άρδας Καστανεών
ΔΑΚ Σουφλίου “Δ. Μπακιρτζής”:Έβρος Σουφλίου – Θράκη Φερών
“Φώτης Κοσμάς”: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – Ατρόμητος Άβαντα
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – ΑΟ Μάκρης
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Μ. Δαστερίδης: ΑΟ Καππαδοκών – ΑΕΚ Έβρου
Κυριακή 21/01, Ωρα 11:00, Γήπεδο Κ. Χριστοφορίδης: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – ΑΟ Δορίσκου
Κυριακή 21/01, Ωρα 11:00, Γήπεδο: ΑΟ Θράκης – Ασπίδα Βρυσούλας
Κυριακή 21/01, Ωρα 11:00, Γήπεδο: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Ν. Χηλής
Ρεπό: Μοναστηράκι

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ()

Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ – Δόξα Ελληνοχωρίου
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γηπεδο Ισαακίου: ΠΑΟΚ Ισαακίου – Δόξα Δόξας
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Ακρίτας Δαδιάς
Κυριακή 21/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Πυρσός Σιδηρού
Κυριακή 21/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Πέπλου: Πέπλος – Ασπίδα Θουρίου

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Στέρνας
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ορφέας Δικαίων
Σάββατο 20/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – ΠΑΕ Ριζίων
Κυριακή 21/01, Ωρα 11:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Ηρακλής Σαγήνης
Κυριακή 21/01, Ωρα 15:00, Γήπεδο Οινόης:
 Δόξα Ορεστιάδας – Θύελλα Κυπρίνου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here