ΕΠΣ Θράκης: Οι ορισμοί των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Συνεχίζονται κανονικά το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Θράκης, αφού είναι προγραμματισμένοι οι αγώνες για την 10η αγωνιστική στην Α’, αλλά και της 11η στην Β’ Κατηγορία με την Ένωση να ορίζει και τους διαιτητές των συναντήσεων.

Στο παιχνίδι της πρωτοπόρου Δόξας Γρατινής με την φιλόδοξη Ελπίδα Σαπών ορίστηκε ο Δρακίδης, με βοηθούς τους Γκιόση και Καραγιάννη, ενώ στο παιχνίδι του ΠΑΟΚ Κοσμίου στους Άγιους Θεόδωρους ορίστηκε ο Παπαγεωργίου ως πρώτος ρέφερι, με βοηθούς τους Καρακασίδη και Γαρδικιώτη.

Εκτός από την αλλαγή της ώρας όλων των αγώνων, όπως γίνεται γνωστό, ο αγώνας του Πανθρακικού με το Ατσάλι Αρχοντικών αλλάζει και μέρα, αφού την Κυριακή στις 15:00 η ομάδα της Δόξας Νέου Σιδηροχωρίου θα υποδεχθεί τον Ορφέα Ξάνθης στο ΔΑΚ Ξάνθης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 09/12, Ωρα 14:45)

Γήπεδο Πολυάνθου: Κομψάτος Πολυάνθου – Ορφέας Στρύμης (Μωραΐτης, Δημητριάδης, Ντελής)

Γήπεδο Σώστη: Δόξα Σώστη – ΠΑΟΚ Κομοτηνής (Χαρίτσης, Κοτσαρίδης, Γεωργιάδης)

Γήπεδο Ξυλαγανής: Ορφέας Ξυλαγανής – ΑΟ Μεσσούνης (Μπαλάφας, Γιάσαρης, Τσιλφίδου)

Γήπεδο Κάλχα: Δόξα Γρατινής – Ελπίδα Σαπών (Δρακίδης, Γκιόσης, Καραγιάννης)

Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων – ΠΑΟΚ Κοσμίου (Παπαγεωργίου, Καρακασίδης, Γαρδικιώτης)

Γήπεδο Ν. Σιδηροχωρίου: Αναγέννηση Παγουρίων – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου (Χαμαλίδης, Βασιλείου, Μαντζαβέλας)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 09/12, Ωρα 14:45)

ΔΑΚ Κομοτηνής: Πανθρακικός – Ατσάλι Αρχοντικών (Δανδανίδης, Κελεσίδης, Παναγιωτίδης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 14:45)

Γήπεδο Κάλχα: ΠΑΕ Ποντίων – ΑΣ Αγιοχωρίου 0-3 α.α.

Γήπεδο Φαναρίου: ΑΟ Φαναρίου – Ηρακλής Σαπών (Καραγιάννης, Καρακασίδης, Δόδογλου)

Γήπεδο Μύστακα: ΑΟ Μύστακας – Αετός Μίσχου (Χαρίτσης, Σιουμπάρας, Καραΐδης)

Γήπεδο Κοπτερού: Βιστωνίδα Κοπτερού – ΑΟ Φιλία (Χαμαλίδης, Μπαλάφας, Κίνας)

Γήπεδο Ασωμάτων: Ένωση Ασωμάτων – Ελπίδες Κομοτηνής (Μαντζαβέλας, Κοτσαρίδης, Γεωργάκης)

Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: ΑΕ Κομοτηνής – Δόξα Υφαντών (Μωραΐτης, Τσιλφίδου, Κατσιγιάννης)

Ρεπό: Πόντος Κομοτηνής

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here