ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν το πρωί της Παρασκευής οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες της 9ης αγωνιστικής σε Α’ και Β’ Kατηγορία της ΕΠΣ Έβρου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές

Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Νίκη Απαλού (Στρατούδης Β., Τουντζιαράκης, Κωστακιώτης)
Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς – Άρδας Καστανεών (Σιδηρόπουλος, Τσίκας, Θεοδωρακέλης)
Γήπεδο Νίψας: ΠΑΕ Νίψας – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Ουζουνίδης, Κοντάρας, Καραΐσκος)
Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Σουβαράς, Κίτσος Κ., Γεωργακούδης)
Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός – Έβρο Σουφλίου (Σημίδης, Σαμουρκασίδης, Παλαιοπάνης)
Ρεπό: Θράκη Φερών

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 09/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Σαγήνης: Ηράκλης Σαγήνης – ΠΑΕ Ριζίων (Σκίνδρης, Κίτσος Κ., Θεοδωρακέλης)
Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ένωση Οινόης (Καλαϊτζίδης, Σαβούδης, Κωστακιώτης)
Γήπεδο Δικαίων: Ορφέας Δικαίων – ΑΟ Νεοχωρίου (Δαλής, Ζάνιας, Σκίνδρη Μ.)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 11:00)
Γήπεδο Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Ορεστιάδας (Σκίνδρης, Χρηστίδου, Τσομπανίδης)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 15:00)
Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Ακρίτας Ορμενίου (Σκίνδρης, Καλαϊτζίδης, Χατζόπουλος)

 

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 09/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – Πέπλος (Σιβούδης, Χρηστίδου, Κώνογλου)
Γήπεδο Σιδηρούν: Πυρσός Σιδηρού – Ορφέας Σοφικού (Σημίδης, Στρατούδης Χ., Τρύπης)
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ (Δαλαμπούρας, Διαμάντης, Τσομπανίδης)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 11:00)
Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – ΠΑΟΚ Ισαακίου (Σαβούδης, Τσίκας, Δαλής)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 15:00)
Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Ασπίδα Θουρίου (Κωνσταντάκης, Γιαννόπουλος, Πανταζόπουλος)

 

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 09/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Δορίσκου: Δορίσκος – ΑΟ Μάκρης (Στρατούδης Β., Γεωργακούδης, Καραΐσκος)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 11:00)
Γήπεδο Μάιστρου:  ΑΟ Μαΐστρου – Ασπίδα Βρυσούλας (Ουζουνίδης, Ναζιρόπουλος, Καραΐσκος)
Γήπεδο Εξώπολης: ΑΟ Καππαδοκών – ΑΟ Μοναστηρακίου (Κωνσταντάκης, Παλαιοπάνης, Κώνογλου)
Γήπεδο Αγνάντιας: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης– ΑΟ Αρίστεινου (Σαμουρκασίδης, Βακαλίδης, Πανταζόπουλος)
Γήπεδο  Μαρακανά: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – ΑΟ Ν. Χηλή (Παπάς, Κοντάρας, Τουντζιαράκης)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 15:00)
Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΕΚ Έβρου – Ατρόμητος Άβαντα (Παπάς, Στρατούδης Χ., Κώνογλου)

Ρεπό: ΑΟ Θράκης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here