ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Δημοσιοποιήθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι ορισμοί διαιτητών για όλες τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου. Ως γνωστόν σε αυτό έχουμε την 10η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Ανδρών.

Πέρα όμως από το μεγάλο πρωτάθλημα, στο πρόγραμμα υπάρχουν και αναμετρήσεις για τους εφήβους, τους παίδες, τις κορασίδες και τις νεανίδες. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 09/12)

Ώρα 15:00, ΔΑΚ Καβάλας: ΑΟ Καβάλα – Αίας Κομοτηνής (Λάλλα, Κανελλόπουλος)

Ώρα 17:00, ΔΑΚ Καβάλας: Αγία Βαρβάρα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Μυσιρλής, Μπιλμπιλής)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. «Φ. Αμοιρίδης»: Λεύκιππος Ξάνθης – Δημοκρίτειο Κομοτηνής (Δημάδης, Κατρακάρης)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. Ορεστιάδας: Φιλία Ορεστιάδας – Αστέρας Καβάλας (Γιαννούλης Σ., Μπαγγούδης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12)

Ώρα 17:00, ΔΑΚ Καβάλας: Ηρακλής Καβάλας – Έβρος Σουφλίου (Μπιλμπιλής, Ανεστάκης)

Ώρα 20:00, Κ.Γ. Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φερών (Σακελλαρίδης, Μπέης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12)

Ώρα 15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Εθνικός Αλεξανδρούπ0λης (Ντούρας, Γκουλιώνης)

Ώρα 17:00, ΔΑΚ Καβάλας: Πάνθηρες Καβάλας – Αστέρας Καβάλας (Κατρακάρης, Κανελλόπουλος)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 09/12)

Ώρα 15:00, Κ.Γ. «Φίλιππος Αμοιρίδης»: Λεύκιππος Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης (Ευσταθιάδης, Καλαϊτζής)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (ΣΑΒΒΑΤΟ 09/12)

Ώρα 13:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΕ Κομοτηνής (Ντούρας, Μπαβέλας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 09/12)

Ώρα 15:00, Κ.Γ. «Α. Μπαλτατζής»: Αρίων Ξάνθης 2010 – Αστέρας Καβάλας (Κολοκυθάς, Αθανασιάδης)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. «Α. Μπαλτατζής»: Αρίων Ξάνθης – ΑΟ Χρυσούπολης (Ευσταθιάδης, Τριανταφύλλου)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12)

Ώρα 19:00, Κ.Γ. «Χ. Χριστοδούλου»: Ασπίδα Ξάνθης – Λεύκιππος Ξάνθης (Παπαθεολόγου, Τριανταφύλλου)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 09/12)

Ώρα 12:00, Κ.Γ. Αλεξανδρούπολης: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΓΑΣ Κομοτηνή (Σακελλαρίδης, Παπαγεωργίου)

Ώρα 13:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Αίας Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας (Λυτροσυγκούνης, Σιγιώργη)

Ώρα 15:00, Κ.Γ. Διδυμοτείχου: Σπάρτακος Διδυμοτείχου – Θύελλα Φερών (Μιχέλη Ε., Γκαλτανάς)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here