ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν το πρωί της Παρασκευής οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες της 8ης αγωνιστικής σε Α’ και Β’ Kατηγορία της ΕΠΣ Έβρου.

Αναλυτικά το προγραμμα και οι διαιτητές

Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 03/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Καστανέων: Άρδας Καστανέων – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Σουβαρας, Κιτσος, Κονταρας)

Γήπεδο Φερρών: Θράκη Φερρών – Νίκη Απαλού (Κωνσταντακακης, Κωστακιώτης, Στρατούδης Χ)

Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης – Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Στρατούδης, Βασιλόπουλος, Παππας)

Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – ΠΑΕ Νίψας  (Σιδηρόπουλος, Παλαιοπάνης, Γεωργακούδης)

Γήπεδοα Παλαγίας: Ποντιακός – Ορέστης Ορεστιάδας  (Σιβούδης, Κτιστόπουλος, Ναζιρόπουλος)

Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 02/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Ορφέας Δικαίων  (Σκινδρης, Ζανιάς, Καλαϊτζίδης)

Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Ένωση Οινόης (Διαμαντής, θεοδωρακέλης, Χαϊδος)

Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Δαλαμπουρας, Τσομπανίδης, Χατζόπουλος)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 03/12, Ωρα 11:00)

Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Στέρνας  (Δαλής, Ζανιάς, Σκίνδρη Μ)

Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Δόξα Ορεστιάδας  (Σκινδρης, Κεσούδης, Χρηστίδου)

 

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 02/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – ΑΕ Διδυμοτείχου Β’  (Σιβούδης, Χρηστίδου, Σκινδρη Μ)

Γήπεδο Ισαακίου: ΠΑΟΚ Ισαακίου – Πέπλος  (Κεσούδης, Δαλής, Γεωργακούδης)

Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Δόξα Δόξας  (Σουβαράς, Καραϊσκος, Κιτσος Κ)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 03/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Πυρσός Σιδηρού (Σκινδρης, Δαλαμπουρας, Γιαννόπουλος)

Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Ατρόμητος Ασπρονερίου  (Δαλης, Χαϊδος, Τουντζιαράκης)

 

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 02/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Μοναστηρακίου  (Στρατούδης, Κτιστόπουλος, Τουντζιαράκης)

Γήπεδο «Α. Κεραμάρη»: ΑΟ Θράκης – ΑΕΚ Έβρου  (Κονταρας, Στρατούδης Χ, Κωστακιώτης)

Γήπεδο Χιλής: ΑΟ Ν. Χιλής – Δορίσκος  (Παπας, Βασιλόπουλος, Τερζόπουλος)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 03/12, Ωρα 11:00)

Γήπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – ΑΟ Μαΐστρου  (Κωνσταντακάκης, Παλαιοπάνης, Κωνογλου)

Γήπεδο Αρδανίου: Ασπίδα Βρυσούλας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ (Βασιλόπουλος, Ναζιρόπουλος, Πανταζόπουλος)

Γήπεδο Τέρμα Αβαντος: ΑΟ Μάκρης – ΑΟ Καππαδοκών  (Κτιστόπουλος, Βακαλίδης, Τρύπης)

Ρεπό: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here