ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Δημοσιοποιήθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι ορισμοί διαιτητών για όλες τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου. Ως γνωστόν σε αυτό έχουμε την 9η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Ανδρών.

Πέρα όμως από το μεγάλο πρωτάθλημα, στο πρόγραμμα υπάρχουν και αναμετρήσεις για τους εφήβους, τους παίδες, τις κορασίδες και τις νεανίδες. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 02/12)

Ώρα 14:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Αίας Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης  (Ντούρας – Μπαβέλας)

Ώρα 16:00, ΔΑΚ Κομοτηνής Κομοτηνής: Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Αγία Βαρβάρα  (Ντούρας – Μπαβέλας)

Ώρα 17:00, ΔΑΚ Καβάλας: Αστέρας Καβάλας – Λεύκιππος Ξάνθης (Μυσιρλής – Κανελλόπουλος)

Ώρα 18:00, Κ.Γ. Αλεξανδρούπολης: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καβάλα  (Σακελαρίδης – Μπέης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. «Αλ. Μπαλτατζής» Ξάνθης: Αρίων Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας  (Ευσταθιάδης – Παπαθεολόγου)

Ώρα 17:00, Κ.Γ Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Φιλία Ορεστιάδας  (Χατζόπουλος – Πετκόπουλος)

Ρεπό: Θύελλα Φερών

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 02/12)

Ώρα 15:00, ΔΑΚ Καβάλας: ΕΚ Καβάλας – Λεύκιππος Ξάνθης (Καλφόπουλος, Παζάρκας)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. «Χ. Χριστοδούλου»: Ασπίδα Ξάνθης – Αρίωνας Ξάνθης (Κολοκυθάς, Καλαϊτζής)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (ΣΑΒΒΑΤΟ 02/12)

Ώρα 12:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Γκουλιώνης, Λυτροσυγκούνης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12)

Ώρα 19:00, Κ.Γ. Αλεξανδρούπολης: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Φιλία Ορεστιάδας (Παπαγεωργίου, Χρηστίδης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12)

Ώρα 13:00, Κ.Γ Χρυσούπολης: ΑΟ Χρυσούπολης – Ασπίδα Ξάνθης (Παρασίδης, Αθανασιάδης)

Ώρα 13:30, ΔΑΚ Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – ΓΑΣ Αρίων Ξάνθης (Λυτροσυγκούνης, Μπαβέλας)

Ώρα  15:00, Κ.Γ. «Φ. Αμοιρίδης»: Λεύκιππος Ξάνθης – Αρίων Ξάνθης 2010 (Ευσταθιάδης, Παπαθεολόγου)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12)

Ώρα 15:30, ΔΑΚ Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνής – Σπάρτακος Διδυμοτείχου (Μπαβέλας – Γκουλιώνης)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. Φερών: Θύελλα Φερών – Αίαντας Κομοτηνής (Ρούντσιος – Καζάκος)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12)

Ώρα 14:00 Κ.Γ. Ποταμουδιών: Πάνθηρες Καβάλας – ΓΑΣ Κομοτηνή  (Κανελλόπουλος – Τριανταφυλλίδου)

Ώρα 18:00, Κ.Γ. Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – ΕΚ Καβάλας  (Αθανασιάδης – Καλαϊτζής)

Ρεπό: Αίας Κομοτηνής

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 02/12)

Ώρα 15:00, Κ.Γ. «Κραχτίδης»: Τιτάνες Δράμας – Πανσεραϊκός (Ζαχαριάδης – Αλατζά)

Ώρα 19:00, ΔΑΚ Καβάλας: ΕΚ Καβάλας – Ασπίδα Ξάνθης  (Κανελλόπουλος – Τζάθα)

Ρεπό: Πάνθηρες Καβάλας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here