Κύπελλο Ελλάδας: Ο Χούσκογλου στο Πανσερραϊκός – Ξάνθη! Το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών…

 

Ο Σέζος από το Κιλκίς θα διευθύνει την Τρίτη την αναμέτρηση ανάμεσα στον Πανσερραϊκό και την  Ξάνθη έχοντας ως πρώτο βοηθό τον Κομοτηναίο Αϊχάν Χούσκογλου ενώ ο Αρετόπουλος (Τρικάλων) ορίστηκε να διευθύνει το ματς Κυπέλλου Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα.

Η ΚΕΔ προχώρησε τη Δευτέρα (27/11) στους ορισμούς των διαιτητών της 3ης αγωνιστικής της β’ φάσης του Κυπέλλου. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 28 Νοεμβρίου
ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καρατζίκας, Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Ηρακλής – Πλατανιάς ΜΑΤΑΙΩΣΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου
Αιγινιακός – ΠΑΟΚ (15:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Καρακώστας (Λάρισας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου
Απόλλων Πόντου – Λεβαδειακός (17:15, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 28 Νοεμβρίου
Απόλλων Λάρισας – Λαμία (17:15, Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παρασίου, Γιαντσής (Ημαθίας)
4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου
Καλλιθέα – ΑΕΚ (19:30, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Σίπκας (Σάμου)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 28 Νοεμβρίου
Σπάρτη – Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)
4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου
Τρίκαλα – Κέρκυρα (17:15, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου
Αχαρναϊκός – Αστέρας Τρίπολης ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Κισσαμικός – Ολυμπιακός (17:15, Δημ. Περιβολίων)
Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Αϊναλής (Μακεδονίας)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 28 Νοεμβρίου
Πανσερραϊκός – Ξάνθη (17:15, Δημ. Σερρών)
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χούσκογλου (Θράκης), Καραβασίλης (Καβάλας)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου
Εργοτέλης – Παναιτωλικός (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Καλφάκης, Σινιοράκης (Χανίων)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 28 Νοεμβρίου
Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, «Κλ. Βικελίδης»)
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών)
4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου
Παναιγιάλειος – Πανιώνιος (17:15, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου, Φραγκούλης (Πρέβεζας)
4ος: Κολυτάς (Κέρκυρας)

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου
Αν. Καρδίτσας – ΑΕΛ (19:30, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Τσιότσιος (Μακεδονίας)
4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός (19:30, Γήπεδο Παναχαϊκής)
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)
4ος: Αδαμόπουλος (Αν. Αττικής)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here