ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους σημαντικούς αγώνες της 7ης αγωνιστικής συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου, με την επιτροπή να ορίζει τους διαιτητέςτόσο για την Α’ Κατηγορία όσο και για τους δύο ομίλους της Β’ Κατηγορίας.  

Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής και οι διαιτητές:

Αναλυτικά το προγραμμα

Α’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 26/11, 15:00)
Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Θράκη Φερών (Σιβούδης, Κτιστόπουλος, Γεωργακούδης)
Άρδας Καστανεών – Ιπποκράτης (Σιδηρόπουλος, Καραΐσκος, Παλαιοπάνης)
Νίκη Απαλού – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Σημίδης, Σταφυλάς, Κωστακιώτης)
Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Έβρος Σουφλίου (Στρατούδης, Τερζόπουλος, Σαμουρκασίδης)
ΠΑΕ Νίψας – Ορέστης Ορεστιάδας (Σουβάρας, Βασιλόπουλος, Κίτσος)
Ρεπό: Ποντιακός

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ)
Σάββατο 25/11, Ωρα 15:00: Ορφέας Δικαίων – Δόξα Στέρνας (Σκινδρής, Χρηστίδου, Καλαϊτζίδης)
Σάββατο 25/11, Ωρα 15:00: Δόξα Ορεστιάδας – ΠΑΕ Ριζιων (Σιδηρόπουλος, Ζανιάς, Χατζόπουλος)
Κυριακή 26/11, Ωρα 11:00: Ακρίτας Ν. Βύσσας – ΑΟ Νεοχωρίου (Σκινδρής, Θεοδωρακέλης, Χάιδος)
Κυριακή 26/11, Ωρα 15:00: Ακρίτας Ορμενίου – Ηρακλής Σαγήνης (Δάλης, Χάιδος, Σκινδρή Μ.)
Κυριακή 26/11, Ωρα 15:00: Ένωση Οινόης – Θύελλα Κυπρίνου (Σκινδρής, Χρηστίδου, Γιαννόπουλος)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ)
Σάββατο 25/11, Ωρα 15:00: ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ – Ασπίδα Θουρίου (Δάλης, Τσομπανίδης, Σκινδρή Μ.)
Σάββατο 25/11, Ωρα 15:00: Πυρσός Σιδηρού – Δόξα Δόξας (Ουζουνίδης, Κωστακιώτης, Τρύπης)
Σάββατο 25/11, Ωρα 15:00: Πέπλος – Δόξα Ελληνοχωρίου (Κτιστόπουλος, Τουντζιαράκης, Κώνογλου)
Κυριακή 26/11, Ωρα 15:00: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ορφέας Σοφικού (Κεσούδης, Τσομπανίδης, Θεοδωρακέλης)
Κυριακή 26/11, Ωρα 15:00: ΠΑΟΚ Ισαακίου – Ακρίτας Δαδιάς (Σιαμάντης, Ζανιάς, Κώνογλου)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ)
Σάββατο 25/11, Ωρα 15:00: ΑΟ Μάκρης – ΑΟ Ν. Χηλής (Σουβάρας, Βασιλόπουλος, Κίτσος Κ.)
Σάββατο 25/11, Ωρα 15:00: ΑΕΚ Έβρου – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Στρατούδης, Καραΐσκος, Κονταράς)
Σάββατο 25/11, Ωρα 15:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – ΑΟ Αρίστεινου (Σιβούδης, Στρατούδης, Παλαιοπάνης)
Κυριακή 26/11, Ωρα 11:00: ΑΟ Καππαδοκων – Ατρόμητος Άβαντα (Σταφυλάς, Γεωργακούδης, Πανταζόπουλος)
Κυριακή 26/11, Ωρα 11:00: ΑΟ Μοναστηρακίου – ΑΟ Θράκης (Παπάς, Βακαλίδης, Τρύπης)
Κυριακή 26/11, Ωρα 11:00: ΑΟ Δορίσκου – Ασπίδα Βρυσούλας (Σαμουρκασίδης, Κονταράς, Στρατούδης Χ.)
Ρεπό: ΑΟ Μαΐστρου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here