ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους σημαντικούς αγώνες της 6ης αγωνιστικής συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου, με την επιτροπή να ορίζει τους διαιτητέςτόσο για την Α’ Κατηγορία όσο και για τους δύο ομίλους της Β’ Κατηγορίας.  

Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής και οι διαιτητές:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Σουβάρας, Τερζόπουλος, Ναζιρόπουλος)

Γήπεδο «Φώτης Κοσμάς»: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Θράκη Φερρών (Σιδηρόπουλος, Διαμαντής, Κίτσος Κ.)

Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Άρδας Καστανέων (Σιβούδης, Κτιστόπουλος, Γεωργακούδης)

Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Νίκη Απαλού (Κεσούδης, Σαβούδης, Καραΐσκος)

Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Ουζουνίδης, Στρατούδης Χ., Κώνογλου)

Ρεπό: ΠΑΕ Νίψας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 18/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Σκινδρής, Χρηστίδου, Καλαϊτζίδης)

Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Δόξα Ορεστιάδας (Κεσούδης, Χάιδος, Χατζόπουλος)

Γήπεδο Δικαίων: Ορφέας Δικαίων – Ακρίτας Ορμενίου (Δάλης, Τσομπανίδης, Σκινδρή Μ.)

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 11:00)

Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Ένωση Οινόης (Σκινδρής, Ουζουνίδης, Κώνογλου)

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Θύελλα Κυπρίνου (Σκινδρής, Χάιδος, Ζανιάς)

 

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 18/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ (Δαλαμπούρας, Θεοδωρακέλης, Ζανιάς)

Γήπεδο Σιδηρούν: Πυρσός Σιδηρούς – ΠΑΟΚ Ισαακίου (Κτιστόπουλος, Τερζόπουλος, Γεωργακούδης)

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 11:00)

Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Δόξα Ελληνοχωρίου (Δάλης, Στρατούδης Χ., Θεοδωρακέλης)

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Καλαϊτζίδης, Χρηστίδου, Σκινδρή Μ.)

Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – ΑΟ Πέπλου (Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης, Τουντζιαράκης)

 

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 18/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο «Α. Κεραμάρης»: ΑΟ Θράκης Άλεξ – Ατρόμητος Άβαντα (Σαμουρκασίδης, Σουβάρας, Σημίδης)

Γήπεδο: Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – Δορίσκος (Στρατούδης, Κονταράς, Τρύπης)

Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – ΑΕΚ Έβρου (Σιβούδης, Παλαιοπάνης, Σταφυλάς)

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 11:00)

Γήπεδο Αρδανίου: Βρυσούλα – ΑΟ Μάκρης (Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης, Τουντζιαράκης)

Γήπεδο Αγνάντιας: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Μοναστηρακίου (Κονταράς, Τρύπης, Πανταζόπουλος)

Γήπεδο Χιλής: Νέα Χιλή – Καππαδοκία (Σαμουρκασίδης, Καραΐσκος, Παλαιοπάνης)

Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here