ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 6ης αγωνιστικής τόσο για την Α’ Κατηγορία όσο και για τους τρεις ομίλους της Β’ Κατηγορίας συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου.

Με σημαντικά παιχνίδια συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας και ξεχωρίζουν αυτά του Εθνικού Αλεξανδρούπολης που υποδέχεται στο «Φ. Κοσμάς» την Θράκη Φερρών, αλλά και του Έβρου Σουφλίου που φιλοξενεί τον φιλόδοξο και φέτος Άρδα Καστανέων.

Συνοπτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου

Γήπεδο «Φώτη Κοσμά»: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Θράκη Φερρών

Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Άρδας Καστανέων

Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Νίκη Απαλού

Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς

Ρεπό: ΠΑΕ Νίψας

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 18/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Ακρίτας Νέας Βύσσας

Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Δόξα Ορεστιάδας

Γήπεδο Δικαίων: Ορφέας Δικαίων – Ακρίτας Ορμενίου

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 11:00)

Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Ένωση Οινόης

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Θύελλα Κυπρίνου

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 18/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – ΑΕ Διδυμοτείχου Β’

Γήπεδο Σιδηρούν: Πυρσός Σιδηρούς – ΠΑΟΚ Ισαακίου

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 11:00)

Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Δόξα Ελληνοχωρίου

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ατρόμητος Ασπρονερίου

Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – ΑΟ Πέπλου

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 18/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο «Α. Κεραμάρης»: ΑΟ Θράκης Άλεξ – Ατρόμητος Άβαντα

Γήπεδο: Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – Δορίσκος

Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – ΑΕΚ Έβρου

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 19/11, Ωρα 11:00)

Γήπεδο Αρδανίου: Βρυσούλα – ΑΟ Μάκρης

Γήπεδο Αγνάντιας: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Μοναστηρακίου

Γήπεδο Χιλής: Νέα Χιλή – Καππαδοκία

Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here