ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους σημαντικούς αγώνες της 5ης αγωνιστικής συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου, με την επιτροπή να ορίζει τους διαιτητέςτόσο για την Α’ Κατηγορία όσο και για τους δύο ομίλους της Β’ Κατηγορίας.  

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 12/11, Ωρα 15:00)
Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Στρατούδης, Καραίσκος, Κιτσος)
Γήπεδο Δραγανας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου (Σημίδης, Γεωργακούδης, Σαμουρκασίδης)
Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης (Ουζουνίδης, Ναζιρόπουλος, Στρατούδης)
Γήπεδο Καστανέων: Άρδας Καστανεών – Ορέστης Ορεστιάδας (Σουβαρας, Τερζόπουλος, Διαμαντης)
Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – ΠΑΕ Νίψας (Βασιλόπουλος, Κωνσταντάκης, Σταφυλας)                 Ρεπό: Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 11/11, Ωρα 15:00)
Γήπεδο Νέας Βλυσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Στέρνας (καλαιτζίδης, Ζανιας, Σκίνδρη)
Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Ορφέας Δικαίων (Σκίνδρης, Κασούδης, Χρηστίδου)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 12/11, Ωρα 11:00)
Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχώριου – ΠΑΕ Ριζίων (Διαμαντής, Χατζόπουλος, Δαλης)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 12/11, Ωρα 15:00)
Γήπεδο Χειμωνιου: Δόξα Ορεστιάδας – Ακρίτας Ορμενίου (Σκινδρης, Δαλαμπούρας, Παλαιοπάνης)
Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Ηρακλής Σαγήνης (Κεσούδης, Κτιστόπουλος, Σαβούδης)

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 11/11, Ωρα 15:00)
Γήπεδο Πέπλου: ΑΟ Πέπλου – Πυρσός Σιδηρούς (Σιβούδης, Τερζόπουλος, Κίτσος)
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Δόξα Δόξας (Δαλαμπούρας, Δαλης, Θεοδωρακέλης)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (Κυριακή 12/11, Ωρα 11:00)
Γήπεδο Πραγγίου: ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ – ΠΑΟΚ Ισαακίου (Σαβούδης, Χάιδος, Τσομπανίδης)
Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Ασπίδα Θουρίου (Σκίνδρης, Χρηστίδου, Θεοδωρακέλης)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (Κυριακή 12/11, Ωρα 15:00)
Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Ακρίτας Δαδιάς (Καλαιτζίδης, Δαλης, Σκίνδρη)

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 11/11, Ωρα 15:00)
Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Κτιστόπουλος, Κώνογλου, Τουντζιαράκης)
Γήπεδο Τ. Άβαντος: ΑΟ Μάκρης – ΑΟ Αρίστεινου (Ουζουνιδης, Βασιλόπουλος, Σουβαρας)
Γήπεδο Αγναντιας: ΑΟ Μοναστηρακιου – ΑΟ Μαΐστρου (Στρατούδης, Ναζιρόπουλος, Τρυπης)
Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΕΚ Έβρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ (Σαμουρκασίδης, Πανταζόπουλος, Χ.Στρατούδης)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (Κυριακή 12/11, Ωρα 11:00)
Γήπεδο Εξωπολης: ΑΟ Καππαδοκων – ΑΟ Θράκης Άλεξ (Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης, Καραίσκος)
Γήπεδο Ν. Χηλής: ΑΟ Νέας Χηλής – Ασπίδα Βρυσούλας (Σταφυλας, Κωνογλου, Κονταράς)
Ρεπό: Δορίσκος

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here