ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Δημοσιοποιήθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι ορισμοί διαιτητών για όλες τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου. Ως γνωστόν σε αυτόν έχουμε την 6η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Ανδρών.

Πέρα όμως από το μεγάλο πρωτάθλημα, στο πρόγραμμα υπάρχουν και αναμετρήσεις για τους εφήβους, τους παίδες αλλά και τις κορασίδες. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. Ποταμουδιών: Αγία Βαρβάρα – Αρίωνας Ξάνθης  (Μυσιρλής – Μπιλμπιλής)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. «Φίλιππος Αμοιρίδης»: Λεύκιππος Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας (Ευσταθιάδης – Καλαϊτζής)

Ώρα 17:00, Κ.Γ Φερών: Θύελλα Φερών – Δημοκρίτειο Κομοτηνής  (Γιανιτσούδης – Αλεξόπουλος)

Ώρα 20:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Αίας Κομοτηνής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  (Ντούρας – Γκουλιώνης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11)

Ώρα 18:00, Κ.Γ. Ποταμουδιών: Καβάλα – Έβρος Σουφλίου (Κατρακάρης – Λάλλα)

Ώρα 20:00, ΔΑΚ Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Αστέρας Καβάλας (Σακελλαρίδης – Αλεξόπουλος)

Ρεπό: Φιλία Ορεστιάδας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 11/11, Ωρα 15:00, Κ.Γ. Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – ΕΚ Καβάλας  (Αναθασιάδης – Τριανταφύλλου)

Κυριακή 12/11, Ωρα 17:00, Κ.Γ. «Αλ. Μπαλτατζής»: Αρίων  Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας  (Καλαϊτζής, – Ανεβλαβής)

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 11/11, Ωρα 13:00, Κ.Γ. Αλεξανδρούπολης: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Κομοτηνής  (Σακελλαρίδης – Χρηστίδης)

Σάββατο 11/11, 16:00, Κ.Γ. Ορεστιάδας: Φιλία Ορεστιάδας  – ΓΑΣ Κομοτηνή  (Γιαννούλης Στ. – Ροκίδης)

Ρεπό: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 11/11, Ωρα 14:00, Κ.Γ. Χρυσούπολης (εξ’ αναβολής): ΑΟ Χρυσούπολης – Αστέρας Καβάλας  (Παρασίδης)

Σάββατο 11/11, Ωρα 17:00, Κ.Γ. «Αλ. Μπαλτατζής’: Αρίων 2010 Ξάνθης – Αρίων Ξάνθης  (Παπαθεολόγου – Ανεβλαβής)

Κυριακή 12/11, Ωρα 14:00, Κ.Γ. Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – ΑΕ Κομοτηνής  (Ευσταθιάδης – Καλαϊτζής)

Κυριακή 12/11, Ωρα 16:00, Κ.Γ. Ποταμουδιών: Αστέρας Καβάλας – Λεύκιππος  (Σαρόγλου Αν. – Λαζαρίδης)

Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 11/11, Ωρα 18:00, Κ.Γ. Ορεστιάδας: Φιλία Ορεστιάδας – Θύελλα Φερών  (Χατζόπουλος – Μιχελή Ε.)

Κυριακή 12/11, Ωρα 15:00, Κ.Γ. Κομοτηνής: Αίας Κομοτηνής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  (Γκουλιώνης – Λυτροσυγκούνης)

Κυριακή 12/11, Ωρα 15:00, Κ.Γ. Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – ΓΑΣ Κομοτηνή  (Πανιτσούδης – Μαρτυγάκης)

Ρεπό: Σπάρτακος Διδυμοτείχου

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 11/11, Ωρα 17:00, Κ.Γ. Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – Αίας Κομοτηνής  (Αθανασιάδης, Τριανταφύλλου)

Κυριακή 12/11, Ωρα 14:00, Κ.Γ. Ποταμουδιών: ΕΚ Καβάλας – ΓΑΣ Κομοτηνή  (Σαρόγλου Αν. – Λαζαρίδης)

Ρεπό: Πάνθηρες Καβάλας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here