ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 4ης αγωνιστικής συνεχίζεται η αγωνιστική δράση, μετά και τις υποχρεώσεις των ομάδων για το Κύπελλο την περασμένη εβδομάδα, στα γήπεδα της ΕΠΣ Έβρου, και η Επιτροπή Διαιτησίας της ένωσης ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών που όρισε στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά οι ορισμοί διατητών της 3ης αγωνιστικής παρακάτω:

Α’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11, ΩΡΑ 15:00)
Έβρος Σουφλίου – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Σουβάρας, Βασιλόπουλος, Γεωργακούδης)
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Ουζουνίδης, Παλαιοπάνης, Ναζιρόπουλος)
Ορέστης Ορεστιάδας – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Κεσούδης, Διαμαντής, Θεοδωρακέλης)
ΠΑΕ Νίψας – Θράκη Φερών (Σιβούδης, Καραΐσκος, Κτιστόπουλος)
Νίκη Απαλού – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Στρατούδης, Σταφυλάς, Τουντζιαράκης)
Ρεπό: Άρδας Καστανεών

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΕΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΣΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11, Ωρα 15:00)
Ορμένιο – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Κεσούδης, Θεοδωρακέλης, Χάιδος)
ΠΑΕ Ριζίων – Θύελλα Κυπρίνου(Σκινδρής, Ζανιάς, Τσομπανίδης)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11, Ωρα 11:00)
Δόξα Ορεστιάδας – Ένωση Οινόης (Δαλαμπούρας, Χατζόπουλος, Διαμαντής)
Δόξα Στέρνας – ΑΟ Νεοχωρίου (Σκίνδρης, Χρηστίδου, Ζανιάς)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11, Ωρα 15:00)
Ορφέας Δικαίων – Ηρακλής Σαγήνης  (Σκινδρής, Χρηστίδου, Καλαϊτζίδης)

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11, Ωρα 15:00)
ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ – ΑΟ Πέπλου (Δαλαμπούρας, Ναζιρόπουλος, Σκινδρή Μ.)
ΠΑΟΚ Ισαακίου – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Δαλής, Τουντζιαράκης, Κωστακιώτης)
Δόξα Δόξας – Ορφέας Σοφικού (Σιβούδης, Καλαϊτζίδης, Ιωαννίδης)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11, Ωρα 11:00)
Ασπίδα Θουρίου – Δόξα Ελληνοχωρίου (Δάλης, Τσομπανίδης, Σκινδρή Μ.)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11, Ωρα 15:00)
Πυρσός Σιδηρούς – Δαδιά (Κωνσταντάκης, Βακαλίδης, Κελεσίδης)

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11, Ωρα 15:00)
ΑΕΚ Έβρου – Δορίσκος (Σουβάρας, Βασιλόπουλος, Τερζόπουλος)
ΑΟ Μαΐστρου – Ατρόμητος Άβαντα (Ουζουνίδης, Κονταράς, Κωνσταντάκης)
ΑΟ Αρίστεινου – Χηλή (Στρατούδης, Γεωργακούδης, Κώνογλου)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11, Ωρα 11:00)
Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Θράκης (Άλεξ) (Σταφυλάς, Καραΐσκος, Τρύπης)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – Μοναστηράκι (Κτιστόπουλος, Κονταράς, Κωστακιώτης)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11, Ωρα 15:00)
Ασπίδα Βρυσούλας – Καππαδοκία (Σαμουκασίδης, Τρύπης, Πανταζόπουλος)
Ρεπό: ΑΟ Μάκρης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here