ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 3ης αγωνιστικής συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Έβρου, και η Επιτροπή Διαιτησίας της ένωσης ανακοίνωσε και τα ονόματα των διαιτητών που όρισε στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά οι ορισμοί διατητών της 3ης αγωνιστικής παρακάτω:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/10, Ωρα 16:00)

Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου – Ποντιακός (Ουζουνίδης, Παλαιοπάνης, Γεωργακούδης)

Έβρος Σουφλίου – Ορέστης Ορεστιάδας (Σιβούδης, Κτιστόπουλος, Σταφυλάς)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Νίψα (Σουβαράς, Βασίλοπουλος, Καραΐσκος)

Θράκη Φερών – Ένωση Κορνοφωλιάς/Λυκόφης (Στρατούδης Β., Τουντζιαράκης, Ναζιρόπουλος)

Άρδας Καστανεών – Νίκη Απαλού (Κεσούδης, Σαβούδης, Τσίκας)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 21/10, Ωρα 16:00)

Ρίζια – Δόξα Στέρνας (Σκίνδρης, Δαλής, Χρηστίδου)

Νεοχώρι – Ακρίτας Ορμενίου (Σιβούδης, Σαβούδης, Τσίκας)

Ένωση Οινόης – Ακρίτας Ν. Βύσσας (Διαμάντης, Θεοδωρακέλης, Ζάνιας)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/10, Ωρα 11:00)

Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Ορεστιάδας (Σκίνδρης, Δαλής, Δαλαμπούρας)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/10, Ωρα 16:00)

Θύελλα Κυπρίνου – Ορφέας Δικαίων (Σκίνδρης, Χρηστίδου, Καλαϊτζίδης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 21/10, Ωρα 16:00)

Ακρίτας Δαδιάς – ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ (Ουζουνίδης, Παλαιοπάνης, Γεωργακούδης)

Ορφέας Σοφικού – ΟΦΙ Ισαακίου (Κεσούδης, Τσομπανίδης, Κώνογλου)

Δόξα Ελληνοχωρίου – Πυρσός Σιδηρούς (Καλαϊτζίδης, Καραΐσκος, Σκίνδρη Μ.)

Ασπίδα Θουρίου – Δόξα Δόξας (Δαλαμπούρας, Κωστακιώτης, Ιωαννίδης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/10, Ωρα 16:00)

Πέπλος – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Κωνσταντάκης, Κελεσίδης, Πανταζόπουλος)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 21/10, Ωρα 16:00)

Ατρόμητος Άβαντα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ (Στρατούδης Β., Τουντζιαράκης, Κοντάρας)

ΑΟ Θράκης – ΑΟ Μαΐστρου (Κωνσταντάκης, Στρατούδης Χ., Κτιστόπουλος)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/10, Ωρα 11:00)

ΑΟ Μάκρης – ΑΕΚ Έβρου (Κτιστόπουλος, Τουντζιαράκης, Ναζιρόπουλος)

Μοναστηράκι – Δορίσκος (Βασιλόπουλος, Κοντάρας, Κώνογλου)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/10, Ωρα 16:00)

Ασπίδα Βρυσούλας – Αρίστεινο (Σαμουρκασίδης, Βακαλίδης, Ιωαννίδης)

ΑΟ Καππαδοκών – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Κοντάρας, Στρατούδης Χ., Τρύπης)

Ρεπό: ΑΕ Νέας Χηλής

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here