ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Παίδων για την αγωνιστική περίοδο 2017-18

 

Σε τέσσερις ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια χωρίστηκαν οι 31 ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή στην Α’ Φάση του Πρωταθλήματος Παίδων, το οποίο είναι το πρωτάθλημα με τις περισσότερες συμμετοχές.

Στη Β’ Φάση θα προκριθούν οι δύο πρώτες ομάδες κάθε ομίλου, οι οποίες θα παίξουν χιαστί, με τις δύο πρώτες του Α’ Ομίλου να αντιμετωπίζουν αυτές του Β’, ενώ αντίστοιχα θα γίνει και με τους ομίλους Γ’ και Δ’.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των ομάδων της Θράκης στην Α’ Φάση του πρωταθλήματος:

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 8η

Αρίων Ξάνθης – ΑΕ Κομοτηνής

Ασπίδα Ξάνθης – ΑΟ Χρυσούπολης

Αρίων 2010 Ξάνθης – Λεύκιππος Ξάνθης

Αγία Βαρβάρα – Αστέρας Καβάλας

2η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 9η

Αγία Βαρβάρα – ΑΕ Κομοτηνής

Αστέρας Καβάλας – Αρίων 2010 Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης – Λεύκιππος Ξάνθης

ΑΟ Χρυσούπολης – Αρίων Ξάνθης

3η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 10η

Αρίων Ξάνθης – Λεύκιππος Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης – Αστέρας Καβάλας

Αρίων 2010 Ξάνθης – Αγία Βαρβάρα

ΑΕ Κομοτηνής – ΑΟ Χρυσούπολης

4η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11η

Αρίων 2010 Ξάνθης – ΑΕ Κομοτηνής

Αγία Βαρβάρα – Ασπίδα Ξάνθης

Αστέρας Καβάλας – Αρίων Ξάνθης

Λεύκιππος Ξάνθης – ΑΟ Χρυσούπολης

5η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 12η

Αρίων Ξάνθης – Αγία Βαρβάρα

Ασπίδα Ξάνθης – Αρίων 2010 Ξάνθης

ΑΟ Χρυσούπολης – Αστέρας Καβάλας

ΑΕ Κομοτηνής – Λεύκιππος Ξάνθης

6η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 13η

Ασπίδα Ξάνθης – ΑΕ Κομοτηνής

Αρίων 2010 Ξάνθης – Αρίων Ξάνθης

Αγία Βαρβάρα – ΑΟ Χρυσούπολης

Αστέρας Καβάλας – Λεύκιππος Ξάνθης

7η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 14η

Αρίων Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

Λεύκιππος Ξάνθης – Αγία Βαρβάρα

ΑΟ Χρυσούπολης – Αρίων 2010 Ξάνθης

ΑΕ Κομοτηνής – Αστέρας Καβάλας

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 8η

Σπάρτακος Διδυμοτείχου – ΓΑΣ Κομοτηνή

Αίας Κομοτηνής – Θύελλα Φερών

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Φιλία Ορεστιάδας

Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

2η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 9η

Φιλία Ορεστιάδας – Αίας Κομοτηνής

Θύελλα Φερών – Σπάρτακος Διδυμοτείχου

ΓΑΣ Κομοτηνή – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

3η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 10η

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φερών

Σπάρτακος Διδυμοτείχου – Φιλία Ορεστιάδας

Αίας Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: ΓΑΣ Κομοτηνή

4η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11η

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Σπάρτακος Διδυμοτείχου

Φιλία Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Θύελλα Φερών – ΓΑΣ Κομοτηνή

Ρεπό: Αίας Κομοτηνής

5η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 12η

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Σπάρτακος Διδυμοτείχου – Αίας Κομοτηνής

ΓΑΣ Κομοτηνή – Φιλία Ορεστιάδας

Ρεπό: Θύελλα Φερών

6η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 13η

Αίας Κομοτηνής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – ΓΑΣ Κομοτηνή

Φιλία Ορεστιάδας – Θύελλα Φερών

Ρεπό: Σπάρτακος Διδυμοτείχου

7η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 14η

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Σπάρτακος Διδυμοτείχου

Θύελλα Φερών – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

ΓΑΣ Κομοτηνή – Αίας Κομοτηνής

Ρεπό: Φιλία Ορεστιάδας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here