Κύπελλο Ελλάδος: Από Ημαθία, Χαλκιδική και Σέρρες η τριπλέτα του Ξάνθη – Παναιτωλικός, δύο Θρακιώτες στην Τούμπα

 

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και βοηθοί της 1ης αγωνιστικής των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας, που θα διεξαχθεί το τριήμερο 19, 20 και 21/9.

Στην αναμέτρηση της Τρίτης 19/9 ανάμεσα στην Ξάνθη και τον Παναιτωλικό, η ΚΕΔ επέλεξε τον Δημήτρη Καραντώνη από την Ημαθία, ματς στο οποίο βοηθοί θα είναι ο Γιώργος Κελάζογλου από τη Χαλκιδική και 2ος βοηθός ο Νίκος Σάββας από τις Σέρρες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης (20/9, 16:00)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Α’ βοηθός: Κουράκης (Ηρακλείου)
Β’ βοηθός: Γεωργακόπουλος (Ηρακλείου)
4ος: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου-Καλαμαριάς (19/9, 16:00)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Α’ βοηθός: Δεμερτζής (Πέλλας)
Β’ βοηθός: Κεσίσογλου (Πέλλας)
4ος: Σιδηρόπουλος Κωνσταντίνος (Πέλλας)

ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός (20/9, 18:15)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Α’ βοηθός: Δημητριάδης (Καστοριάς)
Β’ βοηθός: Βασιλόπουλος (Έβρου)
4ος: Κιοτζένης (Ξάνθης)

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΚ – Λαμία (20/9, 20:30)
Διαιτητής: Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)
Α’ βοηθός: Ποντίκης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Β’ βοηθός: Κοντζίας (Πειραιά)
4ος διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας (21/9, 18:15)
Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)
Α’ βοηθός: Μητάρης (Ανατολικής Αττικής)
Β’ βοηθός: Κάλλης (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής)

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος – Κασσιόπη (20/9, 16:00)
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Α’ βοηθός: Γκάγκας (Λάρισας)
Β’ βοηθός: Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

Σπάρτη – Τρίκαλα (21/9, 16:00)
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Α’ βοηθός: Κύριος (Αρκαδίας)
Β’ βοηθός: Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
4ος: Γκοβέσης (Αρκαδίας)

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (19/9, 20:30)
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Α’ βοηθός: Πήττας (Ηλείας)
Β’ βοηθός: Kωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

Κισσαμικός – Νέος Αχαρναϊκός (21/9, 16:00)
Διαιτητής: Κουναλάκης (Ηρακλείου)
Α’ βοηθός: Παπαδάκης (Ηρακλείου)
Β’ βοηθός: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης (19/9, 16:00)
Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
Α’ βοηθός: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Β’ βοηθός: Αιναλής (Μακεδονίας)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Ξάνθη – Παναιτωλικός (19/9, 18:15)
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Α’ βοηθός: Κελάζογλου (Χαλκιδικής)
Β’ βοηθός: Σάββας (Σερρών)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα (21/9, 16:00)
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Α’ βοηθός: Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής)
Β’ βοηθός: Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)
4ος: Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής)

Παναιγιάλειος – Άρης (21/9, 20:30)
Διαιτητής: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου)
Α’ βοηθός: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας)
Β’ βοηθός: Ψαρρής (Ζακύνθου)
4ος: Κέκελος (Αιτωλοακαρνανίας)

8ος ΟΜΙΛΟΣ
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας (20/9, 18:15)
Διαιτητής: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)
Α’ βοηθός: Καραλής (Ηλείας)
Β’ βοηθός: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
4ος: Κακριδής (Κορινθίας)

Παναθηναϊκός – ΑΕΛ (20/9, 20:30)
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Α’ βοηθός: Αλεξέας (Μεσσηνίας)
Β’ βοηθός: Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here