ΕΠΣ Θράκης: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας για τη σεζόν 2017-2018

 

Με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις ξεκινάει στις 30 Σεπτεμβρίου το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Θράκης, η κλήρωση του οποίου πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Κατάστημα Νέου Σιδηροχωρίου.

Συνολικά θα διεξαχθούν 22 αγωνιστικές, ενώ στη συνέχεια θα υπάρξουν πλέι οφ για να βγει ο πρωταθλητής, καθώς και play out για τις ομάδες οι οποίες θα υποβιβαστούν.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Θράκης:

 

Α΄ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ορφέας Στρύμης – ΑΟ Μεσσούνης

Ελπίδα Σαπών – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Κομψάτος Πολυάνθου

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Δόξα Σώστη

Αναγέννηση Παγουρίων – Ορφέας Ξυλαγανής

Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Δόξα Γρατινής

2η Αγωνιστική

Ελπίδα Σαπών – Ορφέας Στρύμης

ΑΟ Μεσσούνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

Κομψάτος Πολυάνθου – Αναγέννηση Παγουρίων

Δόξα Σώστη – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

Δόξα Γρατινής – Ορφέας Ξυλαγανής

3η Αγωνιστική

Ορφέας Στρύμης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Ελπίδα Σαπών

Αναγέννηση Παγουρίων – ΑΟ Μεσσούνης

Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Δόξα Γρατινής – Κομψάτος Πολυάνθου

Ορφέας Ξυλαγανής – Δόξα Σώστη

4η Αγωνιστική

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Ορφέας Στρύμης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Αναγέννηση Παγουρίων

Ελπίδα Σαπών – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

ΑΟ Μεσσούνης – Δόξα Γρατινής

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Ορφέας Ξυλαγανής

Δόξα Σώστη – Κομψάτος Πολυάνθου

5η Αγωνιστική

Ορφέας Στρύμης – Αναγέννηση Παγουρίων

Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

Δόξα Γρατινής – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Ορφέας Ξυλαγανής – Ελπίδα Σαπών

Δόξα Σώστη – ΑΟ Μεσσούνης

Κομψάτος Πολυάνθου – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

6η Αγωνιστική

Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Ορφέας Στρύμης

Αναγέννηση Παγουρίων – Δόξα Γρατινής

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Ορφέας Ξυλαγανής

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Δόξα Σώστη

Ελπίδα Σαπών – Κομψάτος Πολυάνθου

ΑΟ Μεσσούνης – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

7η Αγωνιστική

Ορφέας Στρύμης – Δόξα Γρατινής

Ορφέας Ξυλαγανής – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

Δόξα Σώστη – Αναγέννηση Παγουρίων

Κομψάτος Πολυάνθου – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – ΠΑΟΚ Κοσμίου

ΑΟ Μεσσούνης – Ελπίδα Σαπών

8η Αγωνιστική

Ορφέας Ξυλαγανής – Ορφέας Στρύμης

Δόξα Γρατινής – Δόξα Σώστη

Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Κομψάτος Πολυάνθου

Αναγέννηση Παγουρίων – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – ΑΟ Μεσσούνης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ελπίδα Σαπών

9η Αγωνιστική

Ορφέας Στρύμης – Δόξα Σώστη

Κομψάτος Πολυάνθου – Ορφέας Ξυλαγανής

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Δόξα Γρατινής

ΑΟ Μεσσούνης – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

Ελπίδα Σαπών – Αναγέννηση Παγουρίων

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

10η Αγωνιστική

Κομψάτος Πολυάνθου – Ορφέας Στρύμης

Δόξα Σώστη – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Ορφέας Ξυλαγανής – ΑΟ Μεσσούνης

Δόξα Γρατινής – Ελπίδα Σαπών

Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Αναγέννηση Παγουρίων – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

11η Αγωνιστική

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Ορφέας Στρύμης

ΑΟ Μεσσούνης – Κομψάτος Πολυάνθου

Ελπίδα Σαπών – Δόξα Σώστη

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ορφέας Ξυλαγανής

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Δόξα Γρατινής

Αναγέννηση Παγουρίων – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

12η Αγωνιστική

ΑΟ Μεσσούνης – Ορφέας Στρύμης

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Ελπίδα Σαπών

Κομψάτος Πολυάνθου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Δόξα Σώστη – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

Ορφέας Ξυλαγανής – Αναγέννηση Παγουρίων

Δόξα Γρατινής – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

13η Αγωνιστική

Ορφέας Στρύμης – Ελπίδα Σαπών

ΠΑΟΚ Κοσμίου – ΑΟ Μεσσούνης

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Αναγέννηση Παγουρίων – Κομψάτος Πολυάνθου

Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Δόξα Σώστη

Ορφέας Ξυλαγανής – Δόξα Γρατινής

14η Αγωνιστική

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ορφέας Στρύμης

Ελπίδα Σαπών – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

ΑΟ Μεσσούνης – Αναγέννηση Παγουρίων

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

Κομψάτος Πολυάνθου – Δόξα Γρατινής

Δόξα Σώστη – Ορφέας Ξυλαγανής

15η Αγωνιστική

Ορφέας Στρύμης – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

Αναγέννηση Παγουρίων – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Ελπίδα Σαπών

Δόξα Γρατινής – ΑΟ Μεσσούνης

Ορφέας Ξυλαγανής – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Κομψάτος Πολυάνθου – Δόξα Σώστη

16η Αγωνιστική

Αναγέννηση Παγουρίων – Ορφέας Στρύμης

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Δόξα Γρατινής

Ελπίδα Σαπών – Ορφέας Ξυλαγανής

ΑΟ Μεσσούνης – Δόξα Σώστη

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Κομψάτος Πολυάνθου

17η Αγωνιστική

Ορφέας Στρύμης – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

Δόξα Γρατινής – Αναγέννηση Παγουρίων

Ορφέας Ξυλαγανής – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

Δόξα Σώστη – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Κομψάτος Πολυάνθου – Ελπίδα Σαπών

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – ΑΟ Μεσσούνης

18η Αγωνιστική

Δόξα Γρατινής – Ορφέας Στρύμης

Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Ορφέας Ξυλαγανής

Αναγέννηση Παγουρίων – Δόξα Σώστη

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Κομψάτος Πολυάνθου

ΠΑΟΚ Κοσμίου – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Ελπίδα Σαπών – ΑΟ Μεσσούνης

19η Αγωνιστική

Ορφέας Στρύμης – Ορφέας Ξυλαγανής

Δόξα Σώστη – Δόξα Γρατινής

Κομψάτος Πολυάνθου – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Αναγέννηση Παγουρίων

ΑΟ Μεσσούνης – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

Ελπίδα Σαπών – ΠΑΟΚ Κοσμίου

20η Αγωνιστική

Δόξα Σώστη – Ορφέας Στρύμης

Ορφέας Ξυλαγανής – Κομψάτος Πολυάνθου

Δόξα Γρατινής – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – ΑΟ Μεσσούνης

Αναγέννηση Παγουρίων – Ελπίδα Σαπών

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

21η Αγωνιστική

Ορφέας Στρύμης – Κομψάτος Πολυάνθου

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Δόξα Σώστη

ΑΟ Μεσσούνης – Ορφέας Ξυλαγανής

Ελπίδα Σαπών – Δόξα Γρατινής

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Αναγέννηση Παγουρίων

22η Αγωνιστική

Ορφέας Στρύμης – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Κομψάτος Πολυάνθου – ΑΟ Μεσσούνης

Δόξα Σώστη – Ελπίδα Σαπών

Ορφέας Ξυλαγανής – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Δόξα Γρατινής – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Αναγέννηση Παγουρίων

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here