ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το αναλυτικό πρόγραμμα για τις ομάδες της Θράκης στο Πρωτάθλημα Ανδρών

 

Σε δύο ομίλους θα διεξαχθεί και φέτος το πρωτάθλημα ανδρών, με τις ομάδες να χωρίζονται με γεωγραφικά κριτήρια και τις ομάδες της Καβάλας να τοποθετούνται στον δεύτερο όμιλο, στον οποίο αγωνίζονται οι ομάδες της Θράκης.

Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα ο δεύτερος όμιλος να έχει 13 ομάδες, έναντι 12 του πρώτου και έτσι οι ομάδες του ομίλου αυτού θα έχουν στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος τέσσερις αγωνιστικές περισσότερες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του δευτέρου ομίλου:

1η  – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 14η

Έβρος Σουφλίου – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

Αρίων Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Ηρακλής Καβάλας – Αίας Κομοτηνής

Φιλία Ορεστιάδας – Θύελλα Φερών

Λεύκιππος Ξάνθης – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Αγία Βαρβάρα – ΑΟ Καβάλας

Ρεπό: Αστέρας Καβάλας

2η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 15η

ΑΟ Καβάλας – Λεύκιππος Ξάνθης

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Φιλία Ορεστιάδας

Θύελλα Φερών – Ηρακλής Καβάλας

Αίας Κομοτηνής – Αρίων Ξάνθης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου

Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Αστέρας Καβάλας

Ρεπό: Αγία Βαρβάρα

3η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 16η

Αστέρας Καβάλας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Έβρος Σουφλίου – Αίας Κομοτηνής

Αρίων Ξάνθης – Θύελλα Φερών

Ηρακλής Καβάλας – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Φιλία Ορεστιάδας – ΑΟ Καβάλας

Λεύκιππος Ξάνθης – Αγία Βαρβάρα

Ρεπό: Δημοκρίτειο Κομοτηνής

4η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 17η

Αγία Βαρβάρα – Φιλία Ορεστιάδας

ΑΟ Καβάλας – Ηρακλής Καβάλας

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Αρίων Ξάνθης

Θύελλα Φερών – Φιλία Ορεστιάδας

Αίας Κομοτηνής – Αστέρας Καβάλας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

5η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 18η

Αστέρας Καβάλας – Θύελλα Φερών

Έβρος Σουφλίου – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Αρίων Ξάνθης – ΑΟ Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας – Αγία Βαρβάρα

Φιλία Ορεστιάδας – Λεύκιππος Ξάνθης

Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Αίας Κομοτηνής

Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

6η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 19η

Λεύκιππος Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας

Αγία Βαρβάρα – Αρίων Ξάνθης

ΑΟ Καβάλας – Έβρος Σουφλίου

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Αστέρας Καβάλας

Θύελλα Φερών – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

Αίας Κομοτηνής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: Φιλία Ορεστιάδας

7η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 20η

Αστέρας Καβάλας – ΑΟ Καβάλας

Έβρος Σουφλίου – Αγία Βαρβάρα

Αρίων Ξάνθης – Λεύκιππος Ξάνθης

Ηρακλής Καβάλας – Φιλία Ορεστιάδας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φερών

Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: Αίας Κομοτηνής

8η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 21η

Φιλία Ορεστιάδας – Αρίων Ξάνθης

Λεύκιππος Ξάνθης – Έβρος Σουφλίου

Αγία Βαρβάρα – Αστέρας Καβάλας

ΑΟ Καβάλας – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Θύελλα Φερών – Αίας Κομοτηνής

Ρεπό: Ηρακλής Καβάλας

9η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 22η

Αστέρας Καβάλας – Λεύκιππος Ξάνθης

Έβρος Σουφλίου – Φιλία Ορεστιάδας

Αρίων Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας

Αίας Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καβάλας

Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Αγία Βαρβάρα

Ρεπό: Θύελλα Φερών

10η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 23η

Ηρακλής Καβάλας – Έβρος Σουφλίου

Φιλία Ορεστιάδας – Αστέρας Καβάλας

Λεύκιππος Ξάνθης – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

Αγία Βαρβάρα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΑΟ Καβάλας – Αίας Κομοτηνής

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φερών

Ρεπό: Αρίων Ξάνθης

11η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 24η

Αστέρας Καβάλας – Ηρακλής Καβάλας

Έβρος Σουφλίου – Αρίων Ξάνθης

Θύελλα Φερών – ΑΟ Καβάλας

Αίας Κομοτηνής – Αγία Βαρβάρα

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Λεύκιππος Ξάνθης

Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας

Ρεπό: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

12η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 25η

Αρίων Ξάνθης – Αστέρας Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

Φιλία Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Λεύκιππος Ξάνθης – Αίας Κομοτηνής

Αγία Βαρβάρα – Θύελλα Φερών

ΑΟ Καβάλας – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: Έβρος Σουφλίου

13η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 26η

Αστέρας Καβάλας – Έβρος Σουφλίου

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Αγία Βαρβάρα

Θύελλα Φερών – Λεύκιππος Ξάνθης

Αίας Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Καβάλας

Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Αρίων Ξάνθης

Ρεπό: ΑΟ Καβάλας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here