ΕΠΣ Θράκης: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Θράκης οι τριπλέτες που θα σφυρίξουν αυτό το Σαββατοκύριακο στους αγώνες της 5ης αγωνιστικής των play off και των play out στην Α’ Κατηγορία και της 27ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου:

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – PLAY OFF

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 6 Μαΐου, Ώρα 17:00)

Γήπεδο Ξυλαγανής:  Ορφέας Ξυλαγανής – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου (Κακουλίδης, Μπαλάφας, Κορομπέλης)

Γήπεδο Σαπών:  Ελπίδα Σαπών – Δόξα Γρατινής (Δρακίδης, Καρακασίδης, Γαρδικιώτης)

Γήπεδο Κοσμίου:  ΠΑΟΚ Κοσμίου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου (Γράνας, Χούσκογλου, Δανδανίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ PLAY OFF ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – PLAY OUT

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 6 Μαΐου, Ώρα 17:00)

Γήπεδο Στρύμης:  Ορφέας Στρύμης – Δόξα Σώστη (Ντοσίδης, Δημητριάδης, Γιασάρης)

Γήπεδο Αιγείρου:  Αστέρας Αιγείρου – Ηρακλής Σαπών (Χαρίτσης, Χαμαλίδης, Κοτσαρίδης)

Ένωση Ασωμάτων – Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων 0-3 α.α.

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ PLAY OUT ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 7 Μαΐου, Ώρα 17:00)

Γήπεδο Μύστακα:  Μύστακας – ΠΑΟΚ Κομοτηνής (Δρακίδης, Μπαλάφας, Κορομπέλης)

Γήπεδο Κάλχα:  Ελπίδες Κομοτηνής – ΑΕ Κομοτηνής (Δημητριάδης, Τσιλφίδου, Γεωργιάδης)

Γήπεδο Ν. Καλλίστης:  Νέα Καλλίστη – Αγιοχώρι (Χαρίτσης, Βλαχογιάννη, Σιουμπάρας)

Γήπεδο Μίσχου:  Αετός Μίσχου – Πανθρακικός (Χούσκογλου, Κοτσαρίδης, Κίνας)

Γήπεδο Μεσούνης:  Μεσούνη – Δοκός (Ντοσίδης, Καρακασίδης, Τανανάκη)

Γήπεδο Κοπτερού:  Βιστωνίδα Κοπτερού – Μέγα Πιστό (Δανδανίδης, Γιασάρης, Ντελής)

Γήπεδο Μεσοχωρίου:  Αναγέννηση Παγουρίων – Πόντος Κομοτηνής (Χαμαλίδης, Μαντζαβέλας, Πανταζής)

Γήπεδο Πολυάνθου:  Κομψάτος Πολυάνθου – Ατσάλι Αρχοντικών (Κακουλίδης, Βασιλείου Κελεσίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here