ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

 

Με τους αγώνες της 22ης και τελευταίας αγωνιστικής στην Α’ κατηγορία, της 23ης στον Νότιο Όμιλο της Β’ Κατηγορίας και της 21ης και προτελευταίας σε Βόρειο και Κεντρικό Όμιλο στην Β’ κατηγορίας συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου.

Στην Α’ κατηγορία όλα έχουν κριθεί με την κατάκτηση του τίτλου από την ΑΕΔ, ενω τα «μάτια» στην Β’ Κατηγορία είναι στραμμένα στο ντέρμπι της Νίψας με την Νίκη Απαλού, όπου με νίκη των γηπεδούχων όλα κρίνονται στον Νότιο Όμιλο.

Α’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ
22η Αγωνιστική
Α.Ο Ποντιακός-Ακρίτας Νέας Βύσσας
Ατρόμητος Ασπρονερίου-Έβρος Σουφλίου
Θράκη Φερών-Α.Ο Αλεξ/πολης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ένωση Άνθειας Αρίστεινου
Ιπποκράτης -Α.Ε. Διδυμοτείχου
Ορέστης Ορεστιάδας-Άρδας Καστανεών

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
21η Αγωνιστική

Σάββατο 06/05, 17:00
Θύελλα Κυπρίνου-Ένωση Οινόης
Ομόνοια Φυλακίου-Ασπίδα Θουρίου
ΑΟ Νεοχωρίου-Π.Α.Ε. Ριζίων

Κυριακή 07/05, 11:00
Ακρίτας Ορμενίου – Ορφέας Δικαίων
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Στέρνας

Κυριακή 07/05, 17:00
Π.Α.Ε. Πενταλόφου-Δόξα Ορεστιάδας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΣΕ ΒΟΡΕΙΟ ΟΜΙΛΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
21η Αγωνιστική

Σάββατο 06/05, 17:00
Πυρσός Σιδηρούς – AΟ Τυχερού
Δόξα Ελληνοχωρίου – Θύελλα Παλιουρίου
Ορφέας Σοφικού – Ακρίτας Δαδιάς

Κυριακή 07/05, 17:00
ΟΦΙ Ισαακίου – Δόξα Δόξας
Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς – Αρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ)

Αναγέννηση Μεταξάδων − Ένωση Κυανής Ασβεστάδων 0-3 α.α.

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
23η Αγωνιστική

Σάββατο 06/05, 17:00
Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Μοναστηρακίου
ΠΑΕ Νίψας – Νίκη Απαλού
ΑΟ Μάκρης – Ασπίδα Βρυσούλας

Κυριακή 07/05, 11:00
ΑΕ Ν. Χιλής – ΑΟ Δορίσκου
ΑΕΚ Έβρου – ΑΟ Ανάντια (Κ20 Εθνικού Αλεξ/πολης)

Τετάρτη 10/05, 17:00

ΑΟ Αρίστεινου-Α.Ο.Καππαδοκών

Ρεπό: ΑΟ Μαΐστρου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΙ ΝΟΤΙΟ ΟΜΙΛΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here