ΕΠΣ Έβρου: Oι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 21ης αγωνιστικής σε Α’ Κατηγορία και στο Νότιο Όμιλο και της 20ης σε Βόρειο και Κεντρικό σε Β’ Κατηγορία θα δοθεί συνέχεια αυτό το Σαββατοκύριακο στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, η οποία και ανακοίνωσε τους διαιτητές.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

Α’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ
21η Αγωνιστική
Σάββατο 29 Απριλίου, Ώρα 17:00
Γήπεδο Ν. Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας-Θράκη Φερών (Βασιλόπουλος, Τσίκας, Γεωργακούδης)

Κυριακή 30 Απριλίου, Ώρα 17:00
Γήπεδο Παλαγίας: Α.Ο Ποντιακός-Ατρόμητος Ασπρονερίου (Β. Στρατούδης, Κωνσταντακάκης, Τουντζιαράκης)
Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Σιβούδης, Κτιστόπουλος, Σταφύλας)
Γήπεδο “Φώτης Κοσμάς”: Α.Ο Αλεξ/πολης -Ιπποκράτης (Κυριαζίδης, Χ. Στρατούδης, Παλαιοπάνης)
Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου -Ορέστης Ορεστιάδας (Σουβαράς, Παπαδόπουλος, Κονταράς)
Γήπεδο Διδυμοτείχου: Α.Ε. Διδυμοτείχου-Άρδας Καστανεών (Σημίδης, Βασιλόπουλος, Γεωργακούδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
20η Αγωνιστική
Σάββατο 29 Απριλίου, Ώρα 17:00
Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης-Π.Α.Ε. Πενταλόφου (Δαλης, Βακαλίδης, Σταγγόπουλος)
Γήπεδο Ριζίων: Π.Α.Ε. Ριζίων-Θύελλα Κυπρίνου (Ουζουνίδης, Χατζόπουλος, Ζανιας)
Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης-Ακρίτας Ορμενίου (Δαλαμπούρας, Κωνσταντακακης, Γιαννόπουλος)

Κυριακή 30 Απριλίου, Ώρα 11:00
Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου-Δόξα Ορεστιάδας (Δαλης, Τσίκας, Χατζόπουλος)
Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας-ΑΟ Νεοχωρίου (Καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Θεοδωρακέλης)

Κυριακή 30 Απριλίου, Ώρα 17:00
Γήπεδο Δικαίων: Ορφέας Δικαίων-Ομόνοια Φυλακίου (Δαλης, Χατζόπουλος, Τσίκας)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΒΟΡΕΙΟ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β΄ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
20η Αγωνιστική
Σάββατο 29 Απριλίου, Ώρα 17:00
Γήπεδο Τυχερού: AΟ Τυχερού-Ένωση Κυανής Ασβεστάδων (Σημίδης, Χ. Στρατούδης, Κονταράς)
Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς-Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Σουβαράς, Παλαιοπάνης, Παπάς)
Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού-Δόξα Ελληνοχωρίου (Παπαδόπουλος, Θεοδωρακέλης, Χρηστίδου)

Κυριακή 30 Απριλίου, Ώρα 17:00
Γήπεδο Πραγγίου: Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ)-Πυρσός Σιδηρούς (Δαλαμπούρας, Πανταζόπουλος, Κελεσίδης)
Γήπεδο Παλιουρίου: Θύελλα Παλιουρίου-ΠΑΟΚ ΟΦ Ισαακίου (Καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Θεοδωρακέλης)
Δόξα Δόξας-Αναγέννηση Μεταξάδων 3-0 α.α.

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
20η Αγωνιστική
Σάββατο 29 Απριλίου, Ώρα 17:00
Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα-ΑΟ Αγνάντια (K20 Εθνικός) (Β. Στρατούδης, Πανταζόπουλος, Τουντζιαράκης)
Γήπεδο Χιλής: ΑΕ Ν. Χιλής-Νίκη Απαλού (Σιδηρόπουλος, Κτιστόπουλος, Σαμουρκασίδης)
Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου-Ασπίδα Βρυσούλας (Σιβούδης, Τερζόπουλος, Σταφύλας)

Κυριακή 30 Απριλίου, Ώρα 11:00
Γήπεδο Αγνάντιας: ΑΟ Μοναστηρακίου-Α.Ο. Μαΐστρου (Σουμάκας, Βακαλίδης, Σταγγόπουλος)
Γήπεδο Άβαντος: ΑΟ Μάκρης-ΑΕΚ Έβρου (Σαμουρκασίδης, Κελεσίδης, Χ. Στρατούδης)
Γήπεδο Νίψας: Π.Α.Ε Νιψας-Α.Ο.Καππαδοκών (Παπάς, Κώνογλου, Γιαννόπουλος)
Ρεπό: ΑΟ Αρίστεινου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ ΝΟΤΙΟ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here