ΕΠΣ Έβρου: Oι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 19ης και 18ης αγωνιστικής σε Α’ και Β’ Κατηγορία θα δοθεί συνέχεια αυτό το Σαββατοκύριακο στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, η οποία και ανακοίνωσε τους διαιτητές. 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ
Κυριακή 9 Απριλίου, 16:30
ΑΟ Ποντιακός-Εθνικός Αλεξ/πολης ( Παπαδόπουλος, Σουμάκας, Τουντζιαράκης)
Θράκη Φερών-Ιπποκράτης Αλεξ/πολης (Κωνσταντακάκης, Καραΐσκος, Παπαχρήστου)
Ατρόμητος Ασπρονερίου-Ορέστης Ορεστιάδας (Βασιλόπουλος, Ουζουνίδης, Κώνογλου)
Ακρίτας Νέας Βύσσας-Άρδας Καστανεών (Δαλής, Σταγκόπουλος, Τσίκας)
Έβρος Σουφλίου-ΑΕ Διδυμοτείχου (Σιδηρόπουλος, Θάνος, Τερζόπουλος,
Α.Ο Αλεξανδρούπολης-Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Σιβούδης, Στρατούδης Χ., Κονταράς)

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (18η Αγωνιστική)

Σάββατο 8/4 16:30

Ορφέας Δικαίων-Ασπίδα Θουρίου (Δαλής, Κεσούδης, Τσίκας)
ΑΟ Νεοχωρίου-Ομόνοια Φυλακίου (Απιδόπουλος, Δαλαμπούρας, Θεοδωρακέλης)

Κυριακή 9/4 11:00

Δόξα Στέρνας-Ένωση Οινόης ( Κεσούδης, Χατζόπουλος, Τσίκας)
Ηρακλής Σαγήνης-Δόξα Ορεστιάδας (Παπάς, Σταγγόπουλος, Ναζιρόπουλος)

Κυριακή 9/4 16:30

ΠΑΕ Ριζίων-ΠΑΕ Πενταλόφου  (Παπάς, Καλαϊτζίδης, Ναζιρόπουλος)
Ακρίτας Ορμενίου-Θύελλα Κυπρίνου (Κεσούδης, Θεοδωρακέλης, Τσομπανίδης)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (18η Αγωνιστική)

Σάββατο 8/4 16:30

Ακρίτας Δαδιάς-AΟ Τυχερού (Βασιλόπουλος, Κονταράς, Παπαδόπουλος)
Δόξα Ελληνοχωρίου-Πυρσός Σιδηρούς (Καλαϊτζίδης, Κίτσος Χρ., Χρηστίδου)

Κυριακή 9/4, 11:00

Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ)- Δόξα Δόξας (Ουζουνίδης, Βασιλόπουλος, Κώνογλου)
Θύελλα Παλιουρίου-Ένωση Κυανής Ασβεστάδων (Δαλής, Τσομπανίδης, Δαλαμπούρας)

Ορφέας Σοφικού-Αναγέννηση Μεταξάδων 3-0 α.α.

Κυριακή 9/4, 16:30

Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς – ΟΦΙ Ισαακίου

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (18η Αγωνιστική)

Σάββατο 8/4, 16:30
Α.Ο.Αγνάντια (Κ20 Εθνικός)- ΑΕ Ν. Χιλής  ( Στρατούδης Β., Τουντζιαράκης, Ναζιρόπουλος)
ΑΟ Αρίστεινου- Α.Ο. Μαΐστρου (Σιβούδης, Σαμουρκασίδης, Κωνσταντακάκης)
ΑΟ Μάκρης- ΑΟ Μοναστηρακίου (Σιδηρόπουλος, Στρατούδης Χ., Βακαλίδης)
Π.Α.Ε Νιψας- Ατρόμητος Άβαντα (Σουβάρας, Τερζόυπουλος, Παλαιοπάνης)

Κυριακή 9/4, 11:00
Α.Ο.Καππαδοκών-Ασπίδα Βρυσούλας (Σουμάκας, Κελεσίδης, Θάνος Ι.)
ΑΕΚ Έβρου- Νίκη Απαλού (Σταφύλας, Πανταζόπουλος, Τρύπης)

Ρεπό: Δορίσκος