ΕΠΣ Ξάνθης: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις Κατηγορίες

 

Με τους αγώνες της 5ης αγωνιστικής συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της Α1 Κατηγορίας, ενώ στα πλεϊ οφ και πλεϊ άουτ της Α2 θα πραγματοποιηθούν η 6η και η 5η αντίστοιχα, και τέλος στα πλεϊ άουτ της Β’ Κατηγορίας έχουμε φινάλε με την πραγματοποίηση της 6ης αγωνιστικής.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Πλεϊ οφ 5η αγωνιστική (Κυριακή 9/4, 16:00)

Γήπεδο Ν. Ζυγού: Ηρακλής Ζυγού – Εχίνος Σπορ
Γήπεδο ΔΑΚ Ξάνθης: Ασπίδα Ξάνθης – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ρεπό: Άρης Αβάτου

Πλεϊ άουτ 5η αγωνιστική (Κυριακή 9/4, 16:00)

Γήπεδο Μαγικού: Αστέρας Μαγικού – ΑΕ Ξάνθης
Γήπεδο Φελώνης: ΑΟ Βιστωνίδα – Άρης Πετεινού
Ρεπό: Νέστος Κύρνου

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Πλεϊ οφ 6η αγωνιστική (Σάββατο 9/4, 16:00)

Γήπεδο Νεάπολης:Απόλλων Ξάνθης-Κεντητή
Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας-Π. Μελάς Κουτσού
Ρεπό: Άτλας Σελίνου

Πλεϊ άουτ 5η αγωνιστική (Σάββατο 9/4, 16:00)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου-Ελπίς Γενησέας
Γήπεδο Αμισσού: Ορφέας Ν. Αμισσού-Κεσσάνη Ερασσμίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Πλεϊ οφ 5η αγωνιστική (Σάββατο 9/4, 16:00)

Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Ελπίδες Ξάνθης
Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – Αετός Τοξοτών
Ρεπό: ΑΠΟΞ Ξάνθης

Πλεϊ άουτ 6η αγωνιστική (Σάββατο 9/4, 16:00)

Γήπεδο Σημάντρων: ΠΑΣ Φιλίων-Μέλισσα
Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας-Ελπίς Σουνίου

Материалы по теме:

Αίσθηση από την αποχώρηση Ομέρ από τα διοικητικά της ΕΠΣ Θράκης μετά από 19 ολόκληρα χρόνια
  Μετά το δημοσίευμα του ThrakiSportS το βράδυ της Δευτέρας με τις υποψηφιότητες που ανακηρύχθηκαν για τις επικείμενες εκλογές της ΕΠΣ Θράκης, αίσθηση προκάλεσε το ...
ΕΠΣ Θράκης: Σκόρερ και αρχηγός στο ντεμπούτο του με τα πράσινα ο Φώτης Ξενάκης
Με το δεξί ξεκίνησε την σεζόν το μεγάλο φαβορί της Β’ ΕΠΣ Θράκης ο Κομψάτος Πολυάνθου του Παναγιώτη Τσιπουργκένη επικρατώντας στο ρελαντί 5-0 του ...
ΕΠΣ Ξάνθης: Πρώτη με υψηλούς στόχους για την Κυπελλούχο Αναγέννηση Θαλασσιάς
  Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας η πρώτη προπόνηση της χρονιάς για την περσινή Κυπελλούχο της ΕΠΣ Ξάνθης και δεύτερη στην Α' κατηγορία, Αναγέννηση Θαλασσιάς ...
Μεικτές Ομάδες: Την Τετάρτη συνέχεια με την 4η αγωνιστική! Το πρόγραμμα και οι διαιτητές
Συνεχίζουν αύριο Τετάρτη 22/1 τις προσπάθειές τους στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής του Πανελληνίου Πρωταθλήματος, οι μεικτές ομάδες Κ12 & Κ14 των ΕΠΣ Έβρου, ...
ΕΠΣ Θράκης: Δύσκολη νίκη επί του Κοπτερού για την Ελπίδα Σαπών και βλέπει ψηλά!
  Μια ακομη νίκη στην έδρα της πήρε η Ελπίδα Σαπών και μετά από την νίκη με τα Παγούρια πήρε μια ακομη επί μια ομάδας ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here