ΕΠΣ Ξάνθης: Oι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

 

Με τους αγώνες της 4ης και 5ης αγωνιστικής των Play Off και Play Out σε Α1, Α2 και  Β’ Κατηγορία, αλλά και της 22ης και τελευταίας αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Γ’ Κατηγορίας συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Ξάνθης, με την επιτροπή διαιτησίας να ανακοινώνει το μεσημέρι της Παασκευής και τα ονόματα των διαιτητών.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους ορισμούς:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ (Σάββατο 1/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Ηρακλής Ζυγού (Ουζουνίδης, Κηλικιώτης, Τζιβαρτζίδης)

ΠΛΕΙ ΟΦ (Κυριακή 2/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Ασπίδα Ξάνθης (Καλοπήτας, Κοτινούδης, Χαραλαμπίδου)

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ (Κυριακή 2/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – ΑΟ Βιστωνίδα (Τζεβελεκίδης, Εμπλιούκ, Κοτινούδης)

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Αστέρας Μαγικού (Γιαπουτζής, Ζαφειρίου, Καραλευθέρης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ (Κυριακή 2/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Κεντητή (Τσοπουλίδης, Βαμβακίδης, Αγγελακόπουλος)

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Π. Μελάς Κουτσού (Σουρουτζίδης, Πασχαλίδης Γ., Εμίν Κεχαγιά)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ (Σάββατο 1/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Γενησέας: Ελπίς Γενησέας-Ορφέας Ν. Αμισσού (Τσοπουλίδης, Γκώγκος, Ιωαννίδης)

Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου-Δόξα Μυρωδάτου (Αγγελακόπουλος, Καραλευθέρης, Μπένος)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΛΕΙ ΟΦ (Σάββατο 1/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Σελίνου: Ελπίδες Ξάνθης – Φίλιππος Δροσερού (Τζεβελεκίδης, Χρυσέλης Α., Ζαφειρίου)

Αμοιρίδιο: ΑΠΟΞ Σκόντα – Εθνικός Κιμμερίων (Γκαϊτατζής, Βαμβακίδης, Εμίν Κεχαγιά)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ (Κυριακή 2/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα – Ελπίς Σουνίου (Καρπουζέλης, Οτουζμπίρ, Ξυνός)

Γήπεδο Σημάντρων: ΠΑΣ Φιλίων – Ατρόμητος Χρύσας (Γκαϊτατζής, Χρυσέλης Α., Βαχαβιώλος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Κυριακή 2/4, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – Αετός Γοργόνας (Καλοπήτας, Κοτινούδης, Χαραλαμπίδου)

Γήπεδο Χρύσας (Ώρα 11.30): Αναγέννηση Π. Χρύσας – Δόξα Σταυρούπολης (Βαχαβιώλος, Γκοντόλιας, Μπούρας)

Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Σμίνθη Ξάνθης (Σουρουτζίδης, Τσεκμές, Πανόπουλος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Материалы по теме:

Σαν σήμερα στον αθλητισμό της Θράκης μέσα από το αρχείο του ThrakiSportS (1 Φεβρουαρίου)
Τι συνέβη σαν σήμερα στα σπορ της Θράκης; Ποια ήταν τα πιο σημαντικά γεγονότα, όπως τα περιέγραψαν οι συνεργάτες του ThrakiSportS τα προηγούμενα χρόνια ...
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Εβρου
Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας  -   Σπουδαίες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής της ΕΠΣ Έβρου (30/3, 15:30). ...
ΕΠΣ Ξάνθης: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της Β’ Κατηγορίας
Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης - Με τον Ορφέα 2005 να είναι ο μεγάλος νικητής στο ντέρμπι της Β’2, αλλά και όλους τους ...
Καταδίκη για επεισόδια από το Εφετείο Θράκης σε τέσσερις οπαδούς του ΠΑΟΚ
Ανταπόκριση από τη Κομοτηνή: Δημήτρης Μπακιρτζής   - Το Τριμελές Εφετείο Θράκης καταδίκασε τέσσερις οπαδούς του ΠΑΟΚ για επεισόδια και πράξεις βίας έξω από ...
LIVE η Γ’ Εθνική: Κοκκινόχωμα – Εβρος Σουφλίου και Γιαννιτσά – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Μεταδίδει ο Κώστας Καραγιάννης -  Παρακολουθήστε ζωντανά την εξέλιξη στους αγώνες Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Έβρος Σουφλίου και Αναγέννηση Γιαννιτσών - Εθνικός Αλεξανδρούπολης για την ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here