ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

Οι ορισμοί αφορούν την 20η αγωνιστική του πρωταθλήματος ανδρών, την 3η αγωνιστική της τελικής φάσης του πρωταθλήματος γυναικών, καθώς και τους τελικούς στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα εφήβων, παίδων, νεανίδων και κορασίδων.

Αναλυτικά οι ορισμοί του Σαββατοκύριακου (με κόκκινα γράμματα είναι οι αλλαγές που έγιναν κατά τη διάρκεια των ορισμών και δεν ήταν γνωστές στο ThrakiSportS όταν δημοσίευε τα προγράμματα των πρωταθλημάτων την Πέμπτη):

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 1 Απριλίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 19:00  Αίας Κομοτηνής – Θύελλα Φερών (Ντούρας, Τσακιράκη)

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 20:00  Εθνικός Αλεξ/πολης – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης (Κολοκυθάς, Μπάμπης)

Κ.Γ. Σουφλίου  Ώρα 15:30  Έβρος Σουφλίου – Δημοκρίτειο Κομοτηνής (Γιαννουλής Στ., Αγγελίδης)

Κ.Γ. Καλαμίτσας  Ώρα 17:00  Ηρακλής Καβάλας – Αρίων Ξάνθης (Κατρακάρης, Λάλλα)

Κ.Γ. Αμοιρίδη  Ώρα 15:00  Λεύκιππος Ξάνθης – Φιλία Ορεστιάδας (Παρασίδης, Παπαθεολόγου)

Κυριακή 2 Απριλίου

Κ.Γ. Διδ/χου  Ώρα 18:00  Σπάρτακος Διδ/χου – Πάνθηρες Καβάλας (Γιαννουλής Στ., Αγγελίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΤΙΚΟΣ) – 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 1 Απριλίου

ΔΑΚ Σερρών  Ώρα 17:00  Πανσερραϊκός – Ρούπελ Σιδ/στρου (Νέδογλου Ζφ., Τσακιρίδης)

ΔΓΑ Δράμας  Ώρα 17:00  Δοξάτο – Ηράκλεια (Παναγιωτίδης, Αλατζάς)

Κ.Γ. Ομόνοιας  Ώρα 17:00  ΑΟ Σερρών – Μακεδόνες Κρηνίδων (Νέδογλου Αρ., Στεφάνου Στ.)

Κ.Γ. Γεωργιανής  Ώρα 18:00  Παγγαίο – Απόλλων Δράμας (Καλφόπουλος, Λαζαρίδης)

Κυριακή 2 Απριλίου

ΔΓΑ Δράμας  Ώρα 18:00  Τιτάνες Δράμας – Ελευθερούπολη (Ζαχαριάδης, Λάλλα)

Κ.Γ. Προσοτσάνης  Ώρα 20:00  Προσοτσάνη – Δόξα Βώλακα (Παναγιωτίδης, Αλατζάς)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (3η Αγωνιστική)

Κυριακή 2 Απριλίου

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 13:00  Πάνθηρες Καβάλας – ΓΑΣ Κομοτηνή (Κανελόπουλος, Ανεστάκης)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 15:00  Αστέρας Καβάλας – Εθνικός Αλεξ/πολης (Κανελόπουλος, Ανεστάκης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Σάββατο 1 Απριλίου)

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 19:00  Αστέρας Καβάλας – Ελευθερούπολη (Δημάδης, Ρουκάς)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Σάββατο 1 Απριλίου)

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 16:30  Ίκαροι Σερρών – ΑΕ Κομοτηνής (Μπακάλης, Ζαχαριάδης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Σάββατο 1 Απριλίου)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 17:00  Πάνθηρες Καβάλας – Ασπίδα Ξάνθης (Ντούρας, Τσακιράκη)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Σάββατο 1 Απριλίου)

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 14:00  Τιτάνες Δράμας – ΓΑΣ Κομοτηνή (Κολοκυθάς, Μπάμπης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here