ΕΣΠΕΘΡ: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα

 

Συνεχίστηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΠΕ Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας. 

Συνοπτικά τα αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ PLAY OFF – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου 3-1

ΑΟ Αμυγδαλεώνας – Εθνικός Αλεξ/πολης 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 8 (12-2)

2. ΑΟ Ορεστιάδας  7 (10-10)

3. Έβρος Σουφλίου  7 (10-5)

4. ΑΟ Αμυγδαλεώνας  4 (0-15)

* Ο ΑΟ Αμυγδαλεώνας έχει ένα μηδενισμό

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέαινες – Γαία Δράμας 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΓΣ Δράμας 16 (24-3)

2. Γαία Δράμας  14  (20-7)

3. Άρτεμις Σερρών 12  (14-13)

4. ΑΟ Καβάλας Β  8  (4-19)

5. Λέαινες 6  (1-21)

*Οι Λέαινες έχουν ένα μηδενισμό

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ερμογένης Ξάνθης Β’ – Αμυγδαλεώνας 0-3

ΑΟ Χρυσούπολης – Ανδροσθένης Θάσου 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ Καβάλας  16  (24-2)

2. Αμυγδαλεώνας  14  (19-6)

3. Ανδροσθένης  12  (13-13)

4. ΑΟ Χρυσούπολης   9  (6-23)

5. Ερμογένης Ξάνθης Β’  9  (5-23)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αμαζόνες Μαΐστρου – ΠΑΣ Θράκες 3-0 α.α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αμαζόνες Μαΐστρου  16  (24-2)

2. ΑΕ Κομοτηνής   12  (13-14)

3. Ακαδημία Κομοτηνής  12  (12-15)

4. Ερμογένης Ξάνθης  11  (11-15)

5. ΠΑΣ Θράκες  8  (7-21)

*Ο ΠΑΣ Θράκες έχει ένα μηδενισμό

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Ορεστιάδας 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Έβρος Σουφλίου   15  (22-7)

2. Νίκη Αλεξ/πολης  15  (22-8)

3. Νέα Βύσσα  11  (12-15)

4. Θύελλα Φερών  10  (9-18)

5. ΑΟ Ορεστιάδας   9  (5-22)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΣ Δράμας Β’ – ΑΟ Καβάλας Β’ 0-3

ΓΣ Δράμας – Γαία Δράμας Β’ 3-0

Άρτεμις Σερρών Β’ – Γαία Δράμας 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Γαία Δράμας  24  (36-3)

2. ΓΣ Δράμας  22  (33-6)

3. ΑΟ Καβάλας Β’  17  (20-17)

4. Αρτεμις Σερρών  16  (16-20)

5. ΓΣ Δράμας Β’  15  (12-26)

6. Γαία Δράμας Β’  15  (15-29)

7. Αρτεμις Σερρών Β’  11  (2-33)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Χρυσούπολης – Ανδροσθένης Θάσου 3-1

Ερμογένης Ξάνθης Β’ – Αμυγδαλεώνας 0-3

ΑΟ Καβάλας Γ’ – ΑΟ Καβάλας 3-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ Καβάλας  18 (26-12)

2. ΑΟ Χρυσούπολης  17 (26-12)

3. Αμυγδαλεώνας  17 (24-13)

4. ΑΟ Καβάλας Γ’  14 (17-23)

5. Ανδροσθένης Θάσου 14 (15-21)

6. Ερμογένης Ξάνθης Β΄  10 (3-30)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ερμογένης Ξάνθης Γ’ – Ερμογένης Ξάνθης 3-1

Αμαζόνες Μαΐστρου – ΠΑΣ Θράκες 3-0 α.α

ΑΕ Κομοτηνής Β’ – Ακαδημία Κομοτηνής 1-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αμαζόνες Μαΐστρου  24 (36-1)

2. Ερμογένης Ξάνθης Γ΄  22 (31-11)

3. Ακαδημία Κομοτηνής  17 (20-26)

4. ΑΕ Κομοτηνής  15 (19-23)

5. Ερμογένης Ξάνθης  14 (14-27)

6. ΠΑΣ Θράκες  12 (11-27)

7. ΑΕ Κομοτηνής Β΄  12 (11-27)

*Ο ΠΑΣ Θράκες έχει ένα μηδενισμό

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θύελλα Φερών – Φοίνικας Αλεξ/πολης 3-0

Αμαζόνες Μαΐστρου Β’ – Νίκη Αλεξ/πολης 0-3

Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Ορεστιάδας 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Νίκη Αλεξανδρούπολης  20 (30-1)

2. ΑΟ Ορεστιάδας  17 (21-13)

3. Έβρος Σουφλίου  15 (20-15)

4. Θύελλα Φερών  14 (16-21)

5. Αμαζόνες Μαΐστρου Β΄  11 (10-29)

6. Φοίνικας Αλεξανδρούπολης  9 (7-25)*

*Ο Φοίνικας Αλεξανδρούπολης έχει ένα μηδενισμό

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here