Συνεχίστηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΠΕ Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας.
Συνοπτικά τα αποτελέσματα:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ PLAY OFF – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου 3-1
ΑΟ Αμυγδαλεώνας – Εθνικός Αλεξ/πολης 0-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 8 (12-2)
2. ΑΟ Ορεστιάδας 7 (10-10)
3. Έβρος Σουφλίου 7 (10-5)
4. ΑΟ Αμυγδαλεώνας 4 (0-15)
* Ο ΑΟ Αμυγδαλεώνας έχει ένα μηδενισμό
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λέαινες – Γαία Δράμας 0-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΓΣ Δράμας 16 (24-3)
2. Γαία Δράμας 14 (20-7)
3. Άρτεμις Σερρών 12 (14-13)
4. ΑΟ Καβάλας Β 8 (4-19)
5. Λέαινες 6 (1-21)
*Οι Λέαινες έχουν ένα μηδενισμό
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ερμογένης Ξάνθης Β’ – Αμυγδαλεώνας 0-3
ΑΟ Χρυσούπολης – Ανδροσθένης Θάσου 1-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΟ Καβάλας 16 (24-2)
2. Αμυγδαλεώνας 14 (19-6)
3. Ανδροσθένης 12 (13-13)
4. ΑΟ Χρυσούπολης 9 (6-23)
5. Ερμογένης Ξάνθης Β’ 9 (5-23)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αμαζόνες Μαΐστρου – ΠΑΣ Θράκες 3-0 α.α
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Αμαζόνες Μαΐστρου 16 (24-2)
2. ΑΕ Κομοτηνής 12 (13-14)
3. Ακαδημία Κομοτηνής 12 (12-15)
4. Ερμογένης Ξάνθης 11 (11-15)
5. ΠΑΣ Θράκες 8 (7-21)
*Ο ΠΑΣ Θράκες έχει ένα μηδενισμό
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Ορεστιάδας 3-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Έβρος Σουφλίου 15 (22-7)
2. Νίκη Αλεξ/πολης 15 (22-8)
3. Νέα Βύσσα 11 (12-15)
4. Θύελλα Φερών 10 (9-18)
5. ΑΟ Ορεστιάδας 9 (5-22)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΣ Δράμας Β’ – ΑΟ Καβάλας Β’ 0-3
ΓΣ Δράμας – Γαία Δράμας Β’ 3-0
Άρτεμις Σερρών Β’ – Γαία Δράμας 0-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Γαία Δράμας 24 (36-3)
2. ΓΣ Δράμας 22 (33-6)
3. ΑΟ Καβάλας Β’ 17 (20-17)
4. Αρτεμις Σερρών 16 (16-20)
5. ΓΣ Δράμας Β’ 15 (12-26)
6. Γαία Δράμας Β’ 15 (15-29)
7. Αρτεμις Σερρών Β’ 11 (2-33)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Χρυσούπολης – Ανδροσθένης Θάσου 3-1
Ερμογένης Ξάνθης Β’ – Αμυγδαλεώνας 0-3
ΑΟ Καβάλας Γ’ – ΑΟ Καβάλας 3-2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΟ Καβάλας 18 (26-12)
2. ΑΟ Χρυσούπολης 17 (26-12)
3. Αμυγδαλεώνας 17 (24-13)
4. ΑΟ Καβάλας Γ’ 14 (17-23)
5. Ανδροσθένης Θάσου 14 (15-21)
6. Ερμογένης Ξάνθης Β΄ 10 (3-30)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ερμογένης Ξάνθης Γ’ – Ερμογένης Ξάνθης 3-1
Αμαζόνες Μαΐστρου – ΠΑΣ Θράκες 3-0 α.α
ΑΕ Κομοτηνής Β’ – Ακαδημία Κομοτηνής 1-3
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Αμαζόνες Μαΐστρου 24 (36-1)
2. Ερμογένης Ξάνθης Γ΄ 22 (31-11)
3. Ακαδημία Κομοτηνής 17 (20-26)
4. ΑΕ Κομοτηνής 15 (19-23)
5. Ερμογένης Ξάνθης 14 (14-27)
6. ΠΑΣ Θράκες 12 (11-27)
7. ΑΕ Κομοτηνής Β΄ 12 (11-27)
*Ο ΠΑΣ Θράκες έχει ένα μηδενισμό
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Φερών – Φοίνικας Αλεξ/πολης 3-0
Αμαζόνες Μαΐστρου Β’ – Νίκη Αλεξ/πολης 0-3
Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Ορεστιάδας 3-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Νίκη Αλεξανδρούπολης 20 (30-1)
2. ΑΟ Ορεστιάδας 17 (21-13)
3. Έβρος Σουφλίου 15 (20-15)
4. Θύελλα Φερών 14 (16-21)
5. Αμαζόνες Μαΐστρου Β΄ 11 (10-29)
6. Φοίνικας Αλεξανδρούπολης 9 (7-25)*
*Ο Φοίνικας Αλεξανδρούπολης έχει ένα μηδενισμό