Με τους αγώνες της 2ης και 3ης αγωνιστικής των Play Off και Play Out σε Α1, Α2 και Β’ Κατηγορία, αλλά και της 20ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Γ’ Κατηγορίας συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Ξάνθης, με την επιτροπή διαιτησίας να ανακοινώνει το πρωί της Παασκευής και τα ονόματα των διαιτητών.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους ορισμούς:
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΛΕΙ ΟΦ 2η αγωνιστική (Κυριακή 19/3 Ώρα 15:00)
Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου- Αναγέννηση Θαλασσιάς (Τζεβελεκίδης, Εμπλιούκ, Κηλικιώτης)
Γήπεδο Ζυγού: Ηρακλής Ν. Ζυγού – Ασπίδας Ξάνθης (Κωνσταντινίδης, Οτουζμπίρ, Γκοντόλιας)
Ρεπό: Εχίνος Σπορ
ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ 2η αγωνιστική (Κυριακή 19/3 Ώρα 15:00)
Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου- Άρης Πετεινού (Ουζουνίδης, Αγγελακόπουλος, Πασχαλίδης Α.)
Γήπεδο Μαγικού: Αστέρας Μαγικού – ΑΟ Βιστωνίδας (Ανεστίδης, Πασχαλίδης Γ., Χρυσέλης Γ.)
Ρεπό: ΑΕ Ξάνθης
(ΘYMΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΛΕΙ ΟΦ 3η αγωνιστική ( Κυριακή 19/3 Ώρα 15:00)
Γήπεδο Κουτσού: Π. Μελάς Κουτσού – Κεντητή (Τσοπουλίδης, Μπαχαρίδης, Εμίν Κεχαγιά)
Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Απόλλων Ξάνθης (Γκαϊτατζής, Βαμβακίδης, Γκώγος)
Ρεπό: Ερμής Μάνδρας
ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ 3η αγωνιστική (Κυριακή 19/3 Ώρα 15:00)
Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Ορφέας Ν. Αμισσού (Βαχαβιώλος, Κοτινούδης, Καραλευθέρης)
Γήπεδο Γενισέας: Ελπίς Γενησέας – Κεσσάνη Ερασμίου (Γιαπουτζής, Δρακίδης, Τζιβαρτζίδης)
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΪΟ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΛΕΙ ΟΦ 3η αγωνιστική (Σάββατο 18/3 Ώρα 16:00)
Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Ελπίδες Ξάνθης (Τζεβελεκίδης, Τσεκμές, Χρυσέλης Α.)
Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – ΑΠΟΞ (Κωνσταντινίδης, Κηλικιώτης, Αγγελακόπουλος)
Ρεπό: Εθνικός Κιμμερίων
ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ 3η αγωνιστική (Σάββατο 18/3 Ώρα 16:00)
Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα – ΠΑΣ Φιλίων (Δρακίδης, Βαμβακίδης, Σιάκκας)
Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου – Ατρόμητος Χρύσας (Καρπουζέλης, Πασχαλίδης Γ., Ιωαννίδης)
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
20η αγωνιστική (Κυριακή 19/3 Ώρα 11:00)
Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας- Απόλλων Διομήδειας (Γιαπουτζής, Οτουζμπίρ, Μπένος)
Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κύψέλης- Αετός Γοργόνας (Ουζουνίδης, Γκώγος, Ζαχαρίου)
Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη Ξάνθης- Ασπίδα Πηγαδίων (Γκαϊτατζής, Τζιβαρτζίδης, Καρπουζέλης)
20η αγωνιστική (Κυριακή 19/3 Ώρα 11:30)
Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου- Δόξα Σταυρούπολης (Καραλευθέρης, Χρυσέλης Γ., Γκέκας)
Ρεπό: ΑΠΟΞ Ραιδεστός