ΕΠΣ Έβρου: Με αλλαγή στην ώρα και σημαντικά παιχνίδια οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 17ης και 16ης αγωνιστικής σε Α’ και Β’ Κατηγορία θα δοθεί συνέχεια αυτό το Σαββατοκύριακο στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, με την επιτροπή διαιτησίας να ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου και την ώρα έναρξης να είναι μισή ωρα αργότερα στις 15.30.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 19 Μαρτίου, Ώρα 15:30
Γήπεδο Παλαγίας: Α.Ο Ποντιακός-Ορέστης Ορεστιάδας (Στρατούδης, Τουντζιαράκης, Κονταράς)
Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης-Άρδας Καστανεών (Σταφυλας, Τερζόπουλος, Χ. Στρατούδης)
Γήπεδο “Φώτης Κοσμάς”: Εθνικός Αλεξανδρούπολης- ΑΕ Διδυμοτείχου (Παπάς, Κ. Κίτσος, Παπαδόπουλος)
Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών- Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Ουζουνίδης, Γεωργακούδης, Καραίσκος)
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου- Α.Ο Αλεξανδρούπολης (Σιδηρόπουλος, Μπρίμπος, Θ. Θάνος)
Γήπεδο Ν. Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας-Έβρος Σουφλίου (Κεσούδης, Χρ. Κίτσος, Σαβούδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η Αγωνιστική)

Σάββατο 18/03, 15:30
Γήπεδο Χειμωνίου: Ηρακλής Σαγήνης-Ορφέας Δικαίων (Αποιδόπουλος, Χρηστίδου, Καλαιτζίδης)
Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου-ΠΑΕ Ριζίων (Διαμαντής, Τσίκας, Σαβούδης)
Γήπεδο Φυλακίου: Ομόνοια Φυλακίου-Ένωση Οινόης (Κεσούδης, Θεοδωρακέλης, Ζανιας)

Κυριακή 19/03, 11:00
Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου-Ασπίδα Θουρίου (Κεσούδης, Τσομπανίδης, Χατζόπουλος)

Κυριακή 19/03, 15:30
Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου-Δόξα Ορεστιάδας (Δαλαμπούρας, Απιδόπουλος, Θεοδωρακέλης)
Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας-Π.Α.Ε. Πενταλόφου (Δαλης, Τσομπανίδης, Τσίκας)

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η Αγωνιστική)
Σάββατο 18/03, 15:30
Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς-Ένωση Κυανής Ασβεστάδων (Παπας, Γεωργακούδης, Παπαδόπουλος)
Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού-Θύελλα Παλιουρίου (Δαλης, Δαλαμπούρας, Σταγγόπουλος)
Γήπεδο Λυκόφης: Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς-Δόξα Δόξας (Κτιστόπουλος, Κώνογλου, Χ. Στρατούδης)

Κυριακή 18/03, 11:00
Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου-Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ) (Σαβούδης, Χρ. Κίτσος, Ζανιας)

Κυριακή 19/03, 15:30
Γήπεδο Ισαακίου: ΟΦΙ Ισαακίου-AΟ Τυχερού (Κτιστόπουλος, Χρηστίδου, Καλαιτζίδης)
Πυρσός Σιδηρούς-Αναγέννηση Μεταξάδων 3-0 α.α.

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η Αγωνιστική)
Σάββατο 18/03, 15:30
Γήπεδο Αβανατος: ΑΟ Μάκρης-ΑΟ Αγνάντια (Κ20 Εθνικός) (Στρατούδης, Ναζιρόπουλος, Κελεσίδης)
Γήπεδο Νίψας: ΠΑΕ Νιψας-ΑΟ Μαΐστρου (Σιβούδης, Κονταράς, Σαμουρκασίδης)
Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα-Νίκη Απαλού (Σημίδης, Τερζόπολος, Σουμάκας)

Κυριακή 19/03, 11:00
Γήπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου-ΑΕ Ν. Χιλής (Ουζουνίδης, Κώνογλου, Κελεσίδης)
Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΕΚ Έβρου-ΑΟ.Καππαδοκών (Σουμάκας, Τουντζιαράκης, Βακαλίδης)
Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου-ΑΟ Μοναστηρακίου (Κωνσταντακάκης, τρύπης, Παπαχρήστου)
Ρεπό: Ασπίδα Βρυσούλας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here