ΕΠΣ Ξάνθης: «Repeat» του τελικού για το πρωτάθλημα μια εβδομάδα μετά! Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις Κατηγορίες

 

Με την 2η αγωνιστική για τα πλέι οφ και πλέι άουτ θα συνεχιστεί το πρόγραμμα για την Α1 Κατηγορία, μετά την διακοπή της περασμένης εβδομάδας λόγω του τελικού Κυπέλλου και μάλιστα με επανάληψη του τελικού, αφού ο κυπελλούχος και πρωτοπόρος στο πρωτάθλημα Άρης Αβάτου δοκιμάζεται με την φιναλίστ της περασμένης εβδομάδας Θαλασσιά.

Αντίθετα, με τους αγώνες για την 3η αγωνιστική θα συνεχιστεί το πρόγραμμα των πλέι οφ και πλέι αουτ για την Α2 και Β’ Κατηγορία το ερχόμενο Σαββατοκύριακο. Για την Γ’ Κατηγορία το πρόγραμμα θα συνεχιστεί με την 20η αγωνιστική.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ 2η αγωνιστική (Κυριακή 19/3 Ώρα 15:30)

Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου- Αναγέννηση Θαλασσιάς

Γήπεδο Ζυγού: Ηρακλής Ν. Ζυγού – Ασπίδας Ξάνθης

Ρεπό: Εχίνος Σπορ

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ 2η αγωνιστική (Κυριακή 19/3 Ώρα 15:30)

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου- Άρης Πετεινού

Γήπεδο Μαγικού: Αστέρας Μαγικού – ΑΟ Βιστωνίδας

Ρεπό: ΑΕ Ξάνθης

(ΘYMΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ  3η αγωνιστική ( Κυριακή 19/3 Ώρα 15.30)

Γήπεδο Κουτσού: Π. Μελάς Κουτσού – Κεντητή

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Απόλλων Ξάνθης

Ρεπό: Ερμής Μάνδρας

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ  3η αγωνιστική (Κυριακή 19/3 Ώρα 15.30) 

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Ορφέας Ν. Αμισσού

Γήπεδο Γενισέας: Ελπίς Γενησέας – Κεσσάνη Ερασμίου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΪΟ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ  3η αγωνιστική (Σάββατο 18/3 Ώρα 15.30)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Ελπίδες Ξάνθης

Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – ΑΠΟΞ

Ρεπό: Εθνικός Κιμμερίων

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ  3η αγωνιστική (Σάββατο 18/3 Ώρα 15.30)

Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα – ΠΑΣ Φιλίων

Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου – Ατρόμητος Χρύσας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

20η αγωνιστική (Κυριακή 19/3 Ώρα 11.00)

Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας- Απόλλων Διομήδειας

Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κύψέλης- Αετός Γοργόνας

Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη Ξάνθης- Ασπίδα Πηγαδίων

20η αγωνιστική  (Κυριακή 19/3 Ώρα 11.30)

Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου- Δόξα Σταυρούπολης

Ρεπό: ΑΠΟΞ Ραιδεστός

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here