ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές του Τελικού Κυπέλλου και των υπόλοιπων αγώνων της Κυριακής

 

Με ανακοίνωση η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης έκανε και επίσημα γνωστά τα ονόματα των διαιτητών του τελικού του Κυπέλλου, καθώς και στους αγώνες των πλέι οφ και πλέι αουτ σε Α2, και Β’, όπως και τους αγώνες της Γ’ κατηγορίας.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (Σάββατο 11 Μαρτίου, Ωρα 17:00)

Γήπεδο Πηγαδίων (Xanthi Arena): Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Διαιτητής: Γκαϊτατζής

Βοηθοί: Κούλα Χουσεΐν, Κηλικιώτης

4ος: Ουζουνίδης

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΠΛΕΪ ΟΦ (Κυριακή 12/3, Ωρα 15:30)

Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Άτλας Σελίνου (Τζεβελεκίδης, Οτουζμπίρ, Γκοντόλιας)

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Π. Μελάς Κουτσού (Κιοτζένης, Ελευθεράκης, Κηλικιώτης)

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ (Κυριακή 12/3, Ωρα 15:30)

Γήπεδο Γενισέας: Ελπίς Γενησέας – Δόξα Μυρωδάτου (Δρακίδης, Πασχαλίδης Γ., Χρυσέλης Γ.)

Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – Ορφέας Ν. Αμισσού (Καλοπήτας, Αγγελακόπουλος, Τζιβαρτζίδης)

(Θυμηθείτε ΕΔΩ την βαθμολογία των πλέι οφ και πλέι άουτ της Α2 Κατηγορίας)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΠΛΕΪ ΟΦ (Κυριακή 12/3, Ωρα 15:30)

Γήπεδο ΑΠΟΞ: ΑΠΟΞ Ξάνθη – Αετός Τοξοτών (Κοτινούδης, Γκώγκος, Λιάρος)

Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Φίλιππος Δροσερού (Ανεστίδης, Εμπλιούκ, Βαμβακίδης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ (Κυριακή 12/3, Ωρα 12:00)

Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – ΠΑΣ Φιλίων (Ελευθεράκης, Βαμβακίδης, Γκώγκος)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ (Κυριακή 12/3, Ωρα 15:30)

Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου – Μέλισσα (Καραλευθέρης, Ιωαννίδης, Σιάκκας)

 

(Θυμηθείτε ΕΔΩ την βαθμολογία των πλέι οφ και πλέι άουτ της Β’ Κατηγορίας)

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  (Κυριακή 12 Μαρτίου, Ωρα  11.00)

Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – ΑΕΚ Κυψέλης (Δρακίδης, Ζαφειρίου, Αγγελακόπουλος)

Γήπεδο Γοργόνας: Αετός Γοργόνας – Κεραυνός Π. Κατραμίου (Βαχαβιώλος, Εμίν Κεχαγιά, Μπένος)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  (Κυριακή 12 Μαρτίου, Ωρα  12.00)

Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη Ξάνθης – Αναγέννηση Π. Χρύσας (Καρπουζέλης, Δέλλιος, Γκέκας)

Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – Δόξα Σταυρούπολης (Ουζουνίδης, Κοτινούδης, Χρυσέλης Α.)

(Θυμηθείτε ΕΔΩ την βαθμολογία της Γ’ Κατηγορίας)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here