ΕΠΣ Έβρου: Ο άγνωστος διαιτητής στο μεγάλο ντέρμπι τίτλου στο Διδυμότειχο! Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 16ης και 15ης αγωνιστικής σε Α’ και Β’ Κατηγορία θα δοθεί συνέχεια αυτό το Σαββατοκύριακο στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, με την επιτροπή διαιτησίας να ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων εκτός του μέγαλου ντέρμπι στο Διδυμότειχου όπου η τριπλέτα θα γίνει γνωστή λίγο πριν τον αγώνα.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 12 Μαρτίου, Ώρα 15:00
Άρδας Καστανεών-Α.Ο Ποντιακός (Παπάς, Παλαιοπάνης, Σταγγόπουλος)
Ένωση Άνθειας Αρίστεινου-Ιπποκράτης (Στρατούδης, Γεωργακούδης, Θανος)
Α.Ο Αλεξανδρούπολης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Σιβούδης, Σαμουρκασίδης, Χ. Στρατούδης)
Έβρος Σουφλίου-Θράκη Φερών (Σταφύλας, Παπαδόπουλος, Τουντζιαράκης)
Ακρίτας Νέας Βύσσας-Ατρόμητος Ασπρονερίου (Σαβούδης, Τσίκας, Ουζουνίδης)
Α.Ε. Διδυμοτείχου-Ορέστης Ορεστιάδας (θα ανακοινωθεί την Κυριακή)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η Αγωνιστική)

Σάββατο 11/03, 15:00
Ορφέας Δικαίων-ΑΟ Νεοχωρίου (Διαμαντής, Σαβούδης, Ζανιας)
Π.Α.Ε. Ριζίων-Ομόνοια Φυλακίου (Δαλης, χρ. Κίτσος, Τσίκας)
Ασπίδα Θουρίου-Θύελλα Κυπρίνου (Κεσούδης, Δαλαμπούρας, Τσομπανίδης)

Κυριακή 12/03, 11:00
Δόξα Ορεστιάδας-Ένωση Οινόης (Δαλης, Θεοδωρακέλης, Ζανιας)

Κυριακή 12/03, 15:00
Π.Α.Ε. Πενταλόφου-Ηρακλής Σαγήνης (Δαλης, Τσομπανίδης, Χατζόπουλος)
Δόξα Στέρνας-Ακρίτας Ορμενίου (Δαλαμπούρας, Ζανιας, Ναζιρόπουλος)

 

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η Αγωνιστική)
Σάββατο 11/03, 15:00
Ένωση Κυανής Ασβεστάδων-Ορφέας Σοφικού (Σιδηρόπουλος, Σταγγόπουλος, Σαμουρκασίδης)
Ακρίτας Δαδιάς-Δόξα Ελληνοχωρίου (Σιβούδης, Θάνος, Μπρίμπος)
Δόξα Δόξας -Πυρσός Σιδηρούς (Καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Ναζιρόπουλος)

Κυριακή 12/03, 11:00
Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ)-ΟΦΙ Ισαακίου (καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Χρ. Κίτσος)

Κυριακή 12/03, 15:00
Θύελλα Παλιουρίου-Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Βακαλίδης)
Αναγέννηση Μεταξάδων-AΟ Τυχερού 0-3 α.α.

 

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η Αγωνιστική)
Σάββατο 11/03, 15:00
Ασπίδα Βρυσούλας-Ατρόμητος Άβαντα (Βασιλόπουλος, Κ. Κιτσος, Θ. Θάνος)
Α.Ο. Μαΐστρου-ΑΟ Δορίσκου (Ουζουνίδης, Κώνογλου, Χ. Στρατούδης)
Νίκη Απαλού-ΑΟ Μοναστηρακίου (Παπαδόπουλος, Κωνσταντακάκης, Τερζόπουλος)

Κυριακή 12/03, 11:00
ΑΕ Ν. Χιλής-ΑΕΚ Έβρου (Κωνσταντάκακης, Γεωργακούδης, Κόνογλου)
ΑΟ Αρίστεινου-ΑΟ Μάκρης (Σαμουρκασίδης, Κελεσίδης, Γιαννόπουλος)
Α.Ο.Αγνάντια (Κ20 Εθνικός) -Π.Α.Ε Νιψας − (Κονταράς, Πανταζόπουλος, Τρύπης)
Ρεπό: ΑΟ Καππαδόκων

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here