ΕΣΠΕΘΡ: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα

 

Συνεχίστηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΠΕ Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας. 

Συνοπτικά τα αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ PLAY OFF – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Ορεστιάδας – Αμυγδαλεώνας 3-0

Εθνικός Αλεξ/πολης – Έβρος Σουφλίου (Σάββατο 25/03)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 4 (6-1)

2. Έβρος Σουφλίου  4 (6-2)

3. ΑΟ Ορεστιάδας  4 (6-6)

4. Αμυγδαλεώνας  3 (0-9)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γαία Δράμας – ΑΟ Καβάλας Β’ 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΓΣ Δράμας 14 (21-3)

2. Γαία Δράμας  12  (17-7)

3. Άρτεμις Σερρών 11  (14-10)

4. ΑΟ Καβάλας Β  8  (4-19)

5. Λέαινες 5  (1-18)

*Οι Λέαινες έχουν ένα μηδενισμό

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Χρυσούπολης 3-0

Ανδροσθένης Θάσου – ΑΟ Καβάλας 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ Καβάλας  16  (24-2)

2. Αμυγδαλεώνας  12  (16-6)

3. Ανδροσθένης  10  (10-12)

4. Ερμογένης Ξάνθης Β’  8  (5-20)

5. ΑΟ Χρυσούπολης   8  (5-20)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αμαζόνες Μαΐστρου – ΑΕ Κομοτηνής 3-0

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ακαδημία Κομοτηνής – Ερμογένης Ξάνθης 3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αμαζόνες Μαΐστρου  12  (18-2)

2. Ακαδημία Κομοτηνής  12  (12-15)

Ερμογένης Ξάνθης  11  (11-15)

4. ΑΕ Κομοτηνής   9  (10-10)

5. ΠΑΣ Θράκες  7  (6-15)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Ορεστιάδας – Νέα Βύσσα 0-3

Νίκης Αλεξ/πολης – Θύελλα Φερών 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Έβρος Σουφλίου   13  (19-7)

2. Νίκη Αλεξ/πολης  11  (16-6)

3. Θύελλα Φερών  10  (9-18)

4. Νέα Βύσσα  9  (10-9)

5. ΑΟ Ορεστιάδας   8  (5-19)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γαία Δράμας – ΑΟ Καβάλας Β’ 3-0

Άρτεμις Σερρών Β’ – Γαία Δράμας Β’ 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Γαία Δράμας  22  (33-3)

2. ΓΣ Δράμας  16  (24-6)

3. ΑΟ Καβάλας Β’  15  (17-17)

4. Αρτεμις Σερρών  15  (16-17)

5. Γαία Δράμας Β’  12  (13-20)

6. ΓΣ Δράμας Β’  12  (9-21)

7. Αρτεμις Σερρών Β’  10  (2-30)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Χρυσούπολης 3-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ Καβάλας  15 (21-9)

2. ΑΟ Χρυσούπολης  15 (23-11)

3. Αμυγδαλεώνας  15 (21-13)

4. Ανδροσθένης Θάσου 12 (14-15)

5. ΑΟ Καβάλας Γ’  10 (11-21)

6. Ερμογένης Ξάνθης Β΄  8 (3-24)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αμαζόνες Μαΐστρου – ΑΕ Κομοτηνής 3-0

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ακαδημία Κομοτηνής – Ερμογένης Ξάνθης 3-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αμαζόνες Μαΐστρου  20 (30-1)

2. Ερμογένης Ξάνθης Γ΄  16 (22-10)

3. Ακαδημία Κομοτηνής  15 (17-25)

4. ΑΕ Κομοτηνής  13 (19-17)

5. ΠΑΣ Θράκες  11 (11-21)

6. Ερμογένης Ξάνθης  11 (10-22)

7. ΑΕ Κομοτηνής Β΄  10 (8-21)

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Ορεστιάδας – Αμαζόνες Μαΐστρου Β’ 3-0

Νίκη Αλεξ/πολης – Θύελλα Φερών 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Νίκη Αλεξανδρούπολης  18 (27-1)

2. ΑΟ Ορεστιάδας  16 (21-10)

3. Έβρος Σουφλίου  13 (17-15)

4. Θύελλα Φερών  12 (13-21)

5. Αμαζόνες Μαΐστρου Β΄  10 (10-26)

6. Φοίνικας Αλεξανδρούπολης  8 (7-22)*

*Ο Φοίνικας Αλεξανδρούπολης έχει ένα μηδενισμό

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here