ΕΣΠΕΘΡ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα

 

Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας.

Αναλυτικά  το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ PLAY OFF – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 15:00  ΑΟ Ορεστιάδας – Αμυγδαλεώνας

Εθνικός Αλεξ/πολης – Έβρος Σουφλίου (Σάββατο 25/03)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 4 Μαρτίου

Κ.Γ. Κραχτίδης  Ώρα 18:00  Γαία Δράμας – ΑΟ Καβάλας Β’

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα  Ώρα 14:00  Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Χρυσούπολης

Κ.Γ. Θάσου  Ώρα 13:00  Ανδροσθένης Θάσου – ΑΟ Καβάλας

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Μαΐστρου  Ώρα 15:00  Αμαζόνες Μαΐστρου – ΑΕ Κομοτηνής

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 11:30  Ακαδημία Κομοτηνής – Ερμογένης Ξάνθης

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 13:00  ΑΟ Ορεστιάδας – Νέα Βύσσα

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 13:00  Νίκης Αλεξ/πολης – Θύελλα Φερών

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 4 Μαρτίου

Κ.Γ. Κραχτίδης  Ώρα 16:00  Γαία Δράμας – ΑΟ Καβάλας Β’

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Ομόνοιας  Ώρα 16:00  Άρτεμις Σερρών Β’ – Γαία Δράμας Β’

ΔΗΓΑ  Ώρα 16:00  ΓΣ Δράμας Β’ – Άρτεμις Σερρών

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα  Ώρα 12:00  Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Χρυσούπολης

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Μαΐστρου  Ώρα 13:00  Αμαζόνες Μαΐστρου – ΑΕ Κομοτηνής

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 10:00  Ακαδημία Κομοτηνής – Ερμογένης Ξάνθης

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 13:00  ΑΕ Κομοτηνής Β’ – ΠΑΣ Θράκες

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 11:00  ΑΟ Ορεστιάδας – Αμαζόνες Μαΐστρου Β’

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 11:00  Νίκη Αλεξ.πολης – Θύελλα Φερών

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here