ΕΠΣ Ξάνθης: Ολόκληρο το πρόγραμμα των πλέι οφ και πλέι άουτ της Α1, Α2 και Β’ κατηγορίας στο…πιάτο σας!

 

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ξάνθης η κλήρωση για τα πλέι οφ όπως και τα πλέι άουτ της Α1, A2 και B’ κατηγορίας της ΕΠΣ Ξάνθης με αυτά να ξεκινούν στις 4-5/3.

Με την εκκίνηση να έχει προγραμματιστεί για το επόμενο Σαββατοκύριακο, με τους αγώνες της Β’ Κατηγορίας να διεξάγονται αρχικά το Σάββατο και εν συνεχεία την Κυριακή και τις μέρες αγώνων να αλλάζουν εναλλάξ, ενώ από την άλλη πλευρά τους αγώνες της Α2 Κατηγορίας να διεξάγονται αρχικά Κυριακή και εν συνεχεία Σάββατο, και τις αγωνιστικές μέρες να αλλάζουν επίσης εναλλάξ. Οι αγώνες της Α1 Κατηγορίας θα διεξάγονται αποκλειστικά μόνο τις Κυριακές.

Αναλυτικά ολόκληρο το πρόγραμμα των πλέι οφ και πλέι άουτ της Α1, Α2 και Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Ξάνθης στο πιάτο σας:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΛΕΙ ΟΦ

1η αγωνιστική
Εχίνος Σπορ – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ηρακλής Ζυγού
Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

2η αγωνιστική
Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ηρακλής Ζυγού – Ασπίδας Ξάνθης
Ρεπό: Εχίνος Σπορ

3η αγωνιστική
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Εχίνος Σπορ
Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Ρεπό: Ηρακλή Ζυγού

4η αγωνιστική
Εχίνος Σπορ – Ασπίδα Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Ηρακλής Ζυγού
Ρεπό: Αναγέννηση Θαλασσιάς

5η αγωνιστική
Ηρακλής Ζυγού – Εχίνος Σπορ
Ασπίδα Ξάνθης – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ρεπό: Άρης Αβάτου

6η αγωνιστική
Άρης Αβάτου-Εχίνος Σπορ
Ηρακλής Ζυγού-Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

7η αγωνιστική
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Άρης Αβάτου
Ασπίδας Ξάνθης-Ηρακλής Ζυγού
Ρεπό: Εχίνος Σπορ

8η αγωνιστική
Εχίνος Σπορ-Αναγέννηση Θαλασσιάς
Άρης Αβάτου-Ασπίδα Ξάνθης
Ρεπό: Ηρακλή Ζυγού

9η αγωνιστική
Ασπίδα Ξάνθης-Εχίνος Σπορ
Ηρακλής Ζυγού-Άρης Αβάτου
Ρεπό: Αναγέννηση Θαλασσιάς

10η αγωνιστική
Εχίνος Σπορ-Ηρακλής Ζυγού
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Ασπίδα Ξάνθης
Ρεπό: Άρης Αβάτου

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ

1η αγωνιστική
ΑΕ Ξάνθης – Νέστος Κύρνου
Άρης Πετεινού – Αστέρας Μαγικού
Ρεπό: ΑΟ Βιστωνίδας

2η αγωνιστική
Νέστος Κύρνου – Άρης Πετεινού
Αστέρας Μαγικού – ΑΟ Βιστωνίδας
Ρεπό: ΑΕ Ξάνθης

3η αγωνιστική
Άρης Πετεινού – ΑΕ Ξάνθης
ΑΟ Βιστωνίδας – Νέστος Κύρνου
Ρεπό: Αστέρας Μαγικού

4η αγωνιστική
ΑΕ Ξάνθης – ΑΟ Βιστωνίδα
Νέστος Κύρνου – Αστέρας Μαγικού
Ρεπό: Άρης Πετεινού

5η αγωνιστική
Αστέρας Μαγικού – ΑΕ Ξάνθης
ΑΟ Βιστωνίδα – Άρης Πετεινού
Ρεπό: Νέστος Κύρνου

6η αγωνιστική
Νέστος Κύρνου-ΑΕ Ξάνθης
Αστέρας Μαγικού-Άρης Πετεινού
Ρεπό: ΑΟ Βιστωνίδας

7η αγωνιστική
Άρης Πετεινού-Νέστος Κύρνου
ΑΟ Βιστωνίδας-Αστέρας Μαγικού
Ρεπό: ΑΕ Ξάνθης

8η αγωνιστική
ΑΕ Ξάνθης-Άρης Πετεινού
Νέστος Κύρνου-ΑΟ Βιστωνίδας
Ρεπό: Αστέρας Μαγικού

9η αγωνιστική
ΑΟ Βιστωνίδα-ΑΕ Ξάνθης
Αστέρας Μαγικού-Νέστος Κύρνου
Ρεπό: Άρης Πετεινού

10η αγωνιστική
ΑΕ Ξάνθης- Αστέρας Μαγικού
Άρης Πετεινού-ΑΟ Βιστωνίδα
Ρεπό: Νέστος Κύρνου

——————————————————————-

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΛΕΙ ΟΦ

1η αγωνιστική
Κεντητή – Απόλλων Ξάνθης
Π. Μελάς Κουτσού – Ερμής Μάνδρας
Ρεπό: Άτλας Σελίνου

2η αγωνιστική
Απόλλων Ξάνθης – Π. Μελάς Κουτσού
Ερμής Μάνδρας -Άτλας Σελίνου
Ρεπό: Κεντητή

3η αγωνιστική
Π. Μελάς Κουτσού – Κεντητή
Άτλας Σελίνου – Απόλλων Ξάνθης
Ρεπό: Ερμής Μάνδρας

4η αγωνιστική
Κεντητή – Άτλας Σελίνου
Απόλλων Ξάνθης – Ερμής Μάνδρας
Ρεπό: Π. Μελάς Κουτσού

5η αγωνιστική
Ερμής Μάνδρας – Κεντητή
Άτλας Σελίνου – Π. Μελάς Κουτσού
Ρεπό: Απόλλων Ξάνθης

6η αγωνιστική
Απόλλων Ξάνθης-Κεντητή
Ερμής Μάνδρας-Π. Μελάς Κουτσού
Ρεπό: Άτλας Σελίνου

7η αγωνιστική
Π. Μελάς Κουτσού-Απόλλων Ξάνθης
Άτλας Σελίνου-Ερμής Μάνδρας
Ρεπό: Κεντητή

8η αγωνιστική
Κεντητή-Π. Μελάς Κουτσού
Απόλλων Ξάνθης-Άτλας Σελίνου
Ρεπό: Ερμής Μάνδρας

9η αγωνιστική
Άτλας Σελίνου-Κεντητή
Ερμής Μάνδρας-Απόλλων Ξάνθης
Ρεπό: Π. Μελάς Κουτσού

10η αγωνιστική
Κεντητή-Ερμής Μάνδρας
Π. Μελάς Κουτσού-Άτλας Σελίνου
Ρεπό: Απόλλων Ξάνθης
ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ

1η αγωνιστική
Ορφέας Ν. Αμισσού – Ελπίς Γενησέας
Δόξα Μυρωδάτου – Κεσσάνη Ερασμίου

2η αγωνιστική
Ελπίς Γενησέας – Δόξα Μυρωδάτου
Κεσσάνη Ερασσμίου – Ορφέας Ν. Αμισσού

3η αγωνιστική
Δόξα Μυρωδάτου – Ορφέας Ν. Αμισσού
Ελπίς Γενησέας – Κεσσάνη Ερασμίου

4η αγωνιστική
Ελπίς Γενησέας-Ορφέας Ν. Αμισσού
Κεσσάνη Ερασμίου-Δόξα Μυρωδάτου

5η αγωνιστική
Δόξα Μυρωδάτου-Ελπίς Γενησέας
Ορφέας Ν. Αμισσού-Κεσσάνη Ερασσμίου

6η αγωνιστική
Ορφέας Ν. Αμισσού-Δόξα Μυρωδάτου
Κεσσάνη Ερασμίου-Ελπίς Γενησέας

—————————————–

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΛΕΙ ΟΦ

1η αγωνιστική
Ελπίδες Ξάνθης – ΑΠΟΞ Ξάνθης
Αετός Τοξοτών – Εθνικός Κιμμερίων
Ρεπό: Φίλιππος Δροσερού

2η αγωνιστική
ΑΠΟΞ Ξάνθη – Αετός Τοξοτών
Εθνικός Κιμμερίων – Φίλιππος Δροσερού
Ρεπό: Ελπίδες Ξάνθης

3η αγωνιστική
Αετός Τοξοτών – Ελπίδες Ξάνθης
Φίλιππος Δροσερού – ΑΠΟΞ Ξάνθης
Ρεπό: Εθνικός Κιμμερίων

4η αγωνιστική
Ελπίδες Ξάνθης – Φίλιππος Δροσερού
ΑΠΟΞ Ξάνθης – Εθνικός Κιμμερίων
Ρεπό: Αετός Τοξοτών

5η αγωνιστική
Εθνικός Κιμμερίων – Ελπίδες Ξάνθης
Φίλιππος Δροσερού – Αετός Τοξοτών
Ρεπό: ΑΠΟΞ Ξάνθης

6η αγωνιστική
ΑΠΟΞ Ξάνθης-Ελπίδες Ξάνθης
Εθνικός Κιμμερίων-Αετός Τοξοτών
Ρεπό: Φίλιππος Δροσερού

7η αγωνιστική
Αετός Τοξοτών-ΑΠΟΞ Ξάνθη
Φίλιππος Δροσερού-Εθνικός Κιμμερίων
Ρεπό: Ελπίδες Ξάνθης

8η αγωνιστική
Ελπίδες Ξάνθης-Αετός Τοξοτών
ΑΠΟΞ Ξάνθης-Φίλιππος Δροσερού
Ρεπό: Εθνικός Κιμμερίων

9η αγωνιστική
Φίλιππος Δροσερού-Ελπίδες Ξάνθης
Εθνικός Κιμμερίων-ΑΠΟΞ Ξάνθης
Ρεπό: Αετός Τοξοτών

10η αγωνιστική
Ελπίδες Ξάνθης-Εθνικός Κιμμερίων
Αετός Τοξοτών-Φίλιππος Δροσερού
Ρεπό: ΑΠΟΞ Ξάνθης

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ

1η αγωνιστική
ΠΑΣ Φιλίων – Ελπίς Σουνίου
Μέλισσα – Ατρόμητος Χρύσας

2η αγωνιστική
Ελπίς Σουνίου – Μέλισσα
Ατρόμητος Χρύσας – ΠΑΣ Φιλίων

3η αγωνιστική
Μέλισσα – ΠΑΣ Φιλίων
Ελπίς Σουνίου – Ατρόμητος Χρύσας

4η αγωνιστική
Ελπίς Σουνίου-ΠΑΣ Φιλίων
Ατρόμητος Χρύσας-Μέλισσα

5η αγωνιστική
Μέλισσα-Ελπίς Σουνίου
ΠΑΣ Φιλίων-Ατρόμητος Χρύσας

6η αγωνιστική
ΠΑΣ Φιλίων-Μέλισσα
Ατρόμητος Χρύσας-Ελπίς Σουνίου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here