ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα Παμπαίδων και Παγκορασίδων Α’ και Β’

 

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Παμπαίδων- Παγκορασίδων Α’ και Β’ Κατηγορίας για την περίοδο 2016-17.

Στο πρωτάθλημα Παμπαίδων Α’ έχουν δικαίωμα να συμμετέχουν αθλητές γεννημένοι το 2002 και 2003 και νεότεροι. Τα  σωματεία που θα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα με δύο ομάδες μπορούν να έχουν αθλητές που είναι γεννημένοι το 2002 και 2003 και μέχρι 3 αθλητές  γεννημένους το 2004 και νεότεροι. Σε αυτό των Παγκορασίδων Α’ δικαίωμα να συμμετέχουν έχουν αθλήτριες γεννημένες το 2002 και 2003 ή και νεώτερες.

Στο πρωτάθλημα Παμπαίδων Β΄ έχουν δικαίωμα να συμμετέχουν αθλητές γεννημένοι το 2003 και 2004 ή και νεότεροι, ενώ σε αυτό των Παγκορασίδων Β’ έχουν δικαίωμα να συμμετέχουν αθλήτριες γεννημένες το 2004 και 2005 ή και νεότερες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στους ομίλους που συμμετέχουν οι ομάδες της Θράκης:

Πρωτάθλημα Παμπαίδων Α’ (γενν. 2002-)

Γ’ Όμιλος

1η αγωνιστική

Αρίων Ξάνθης Β’-Λεύκιππος Ξάνθης

Αρίων Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης Β’

Λεύκιππος Ξάνθης Β’-ΑΟ Χρυσούπολης

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

2η αγωνιστική

Λεύκιππος Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης Β’-Αρίων Ξάνθης Β’

ΑΟ Χρυσούπολης-Αρίων Ξάνθης

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης Β’

3η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης Β’

Αρίων Ξάνθης Β’-ΑΟ Χρυσούπολης

Αρίων Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης Β’

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

4η αγωνιστική

ΑΟ Χρυσούπολης-Ασπίδα Ξάνθης

Λεύκιππος Ξάνθης Β’-Αρίων Ξάνθης Β’

Ασπίδα Ξάνθης Β’-Λεύκιππος Ξάνθης

Ρεπό: Αρίων Ξάνθης

5η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης Β’

Αρίων Ξάνθης Β’-Αρίων Ξάνθης

Λεύκιππος Ξάνθης-ΑΟ Χρυσούπολης

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης Β’

6η αγωνιστική

Αρίων Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης

Λεύκιππος Ξάνθης Β’-Λεύκιππος Ξάνθης

ΑΟ Χρυσούπολης-Ασπίδα Ξάνθης Β’

Ρεπό: Αρίων Ξάνθης Β’

7η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης Β’

Λεύκιππος Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης Β’

Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης

8η αγωνιστική

Λεύκιππος Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης Β’

Ασπίδα Ξάνθης Β’-Αρίων Ξάνθης

ΑΟ Χρυσούπολης-Λεύκιππος Ξάνθης Β’

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

9η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης

Αρίων Ξάνθης Β’-Ασπίδα Ξάνθης Β’

Αρίων Ξάνθης-ΑΟ Χρυσούπολης

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης Β’

10η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης Β’-Ασπίδα Ξάνθης

ΑΟ Χρυσούπολης-Αρίων Ξάνθης Β’

Λεύκιππος Ξάνθης Β’-Αρίων Ξάνθης

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

11η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης-ΑΟ Χρυσούπολης

Αρίων Ξάνθης Β’-Λεύκιππος Ξάνθης Β’

Λεύκιππος Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης Β’

Ρεπό: Αρίων Ξάνθης

12η αγωνιστική

Λεύκιππος Ξάνθης Β’-Ασπίδα Ξάνθης

Αρίων Ξάνθης’-Αρίων Ξάνθης Β’

ΑΟ Χρυσούπολης-Λεύκιππος Ξάνθης

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης Β’

13η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης

Λεύκιππος Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης Β’

Ασπίδα Ξάνθης Β’-ΑΟ Χρυσούπολης

Ρεπό: Αρίων Ξάνθης Β’

14η αγωνιστική

Αρίων Ξάνθης Β’-Ασπίδα Ξάνθης

Αρίων Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης

Λεύκιππος Ξάνθης Β’-Ασπίδα Ξάνθης

Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης

 

Δ’ Όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Θύελλα Φερών

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Αίας Κομοτηνής

Φιλία Ορεστιάδας-ΓΑΣ Κομοτηνή

2η αγωνιστική

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-ΑΕ Κομοτηνής

Αίας Κομοτηνής-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

ΓΑΣ Κομοτηνή-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Φιλία Ορεστιάδας-Θύελλα Φερών

3η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Αίας Κομοτηνής

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-ΓΑΣ Κομοτηνή

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Φιλία Ορεστιάδας

Θύελλα Φερών-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

4η αγωνιστική

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΑΕ Κομοτηνής

Φιλία Ορεστιάδας-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Θύελλα Φερών

Αίας Κομοτηνής-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

5η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Φιλία Ορεστιάδας

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Θύελλα Φερών-Αίας Κομοτηνής

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-ΓΑΣ Κομοτηνή

6η αγωνιστική

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΑΕ Κομοτηνής

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Θύελλα Φερών

Φιλία Ορεστιάδας-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

ΓΑΣ Κομοτηνή-Αίας Κομοτηνής

7η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Θύελλα Φερών-ΓΑΣ Κομοτηνή

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αίας Κομοτηνής-Φιλία Ορεστιάδας

8η αγωνιστική

Θύελλα Φερών-ΑΕ Κομοτηνής

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Αίας Κομοτηνής-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΓΑΣ Κομοτηνή-Φιλία Ορεστιάδας

9η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Αίας Κομοτηνής

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΓΑΣ Κομοτηνή

Θύελλα Φερών-Φιλία Ορεστιάδας

10η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής-ΑΕ Κομοτηνής

ΓΑΣ Κομοτηνή-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Φιλία Ορεστιάδας-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Θύελλα Φερών

11η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνή

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Φιλία Ορεστιάδας

Θύελλα Φερών-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Αίας Κομοτηνής

12η αγωνιστική

Φιλία Ορεστιάδας-ΑΕ Κομοτηνής

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Αίας Κομοτηνής-Θύελλα Φερών

ΓΑΣ Κομοτηνή-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

13η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Θύελλα Φερών-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Φιλία Ορεστιάδας

Αίας Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνή

14η αγωνιστική

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-ΑΕ Κομοτηνής

ΓΑΣ Κομοτηνή-Θύελλα Φερών

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

Φιλία Ορεστιάδας-Αίας Κομοτηνής

 

Πρωτάθλημα Παμπαίδων Β’ (γενν. 2004-)

Γ’ Όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΟ Χρυσούπολης-Ασπίδα Ξάνθης

Λεύκιππος Ξάνθης Β’-Αρίων Ξάνθης

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

2η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης

Αρίων Ξάνθης-ΑΟ Χρυσούπολης

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης Β’

3η αγωνιστική

Λεύκιππος Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης

ΑΟ Χρυσούπολης-Λεύκιππος Ξάνθης Β’

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

4η αγωνιστική

Λεύκιππος Ξάνθης Β’-Λεύκιππος Ξάνθης

Αρίων Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης

Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης

5η αγωνιστική

Λεύκιππος Ξάνθης-ΑΟ Χρυσούπολης

Ασπίδα Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης Β’

Ρεπό: Αρίων Ξάνθης

6η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης-ΑΟ Χρυσούπολης

Αρίων Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης Β’

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

7η αγωνιστική

Λεύκιππος Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης

ΑΟ Χρυσούπολης-Αρίων Ξάνθης

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης Β’

8η αγωνιστική

Αρίων Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης

Λεύκιππος Ξάνθης Β’-ΑΟ Χρυσούπολης

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

9η αγωνιστική

Λεύκιππος Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης Β’

Ασπίδα Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης

Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης

10η αγωνιστική

ΑΟ Χρυσούπολης-Λεύκιππος Ξάνθης

Λεύκιππος Ξάνθης Β’-Ασπίδα Ξάνθης

Ρεπό: Αρίων Ξάνθης

 

Δ’ Όμιλος

1η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνή

Θύελλα Φερών-ΑΕ Κομοτηνής

Φιλία Ορεστιάδας-Ακαδημία Αλεξανδρούπολης

2η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Αίας Κομοτηνής

Ακαδημία Αλεξανδρούπολης-Θύελλα Φερών

ΓΑΣ Κομοτηνή-Φιλία Ορεστιάδας

3η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής-Ακαδημία Αλεξανδρούπολης

Θύελλα Φερών-Φιλία Ορεστιάδας

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΑΕ Κομοτηνής

4η αγωνιστική

Φιλία Ορεστιάδας-Αίας Κομοτηνής

Θύελλα Φερών-ΓΑΣ Κομοτηνή

Ακαδημία Αλεξανδρούπολης-ΑΕ Κομοτηνής

5η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής-Θύελλα Φερών

ΓΑΣ Κομοτηνή-Ακαδημία Αλεξανδρούπολης

ΑΕ Κομοτηνής-Φιλία Ορεστιάδας

6η αγωνιστική

ΓΑΣ Κομοτηνή-Αίας Κομοτηνής

ΑΕ Κομοτηνής-Θύελλα Φερών

Ακαδημία Αλεξανδρούπολης-Φιλία Ορεστιάδας

7η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής-ΑΕ Κομοτηνής

Θύελλα Φερών-Ακαδημία Αλεξανδρούπολης

Φιλία Ορεστιάδας-ΓΑΣ Κομοτηνή

8η αγωνιστική

Ακαδημία Αλεξανδρούπολης-Αίας Κομοτηνής

Φιλία Ορεστιάδας-Θύελλα Φερών

ΑΕ Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνή

9η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής-Φιλία Ορεστιάδας

ΓΑΣ Κομοτηνή-Θύελλα Φερών

ΑΕ Κομοτηνής-Ακαδημία Αλεξανδρούπολης

10η αγωνιστική

Θύελλα Φερών-Αίας Κομοτηνής

Ακαδημία Αλεξανδρούπολης-ΓΑΣ Κομοτηνή

Φιλία Ορεστιάδας-ΑΕ Κομοτηνής

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α’ (γενν. 2002-)

1η αγωνιστική

Αστέρας Καβάλας-Πάνθηρες Καβάλας

Πανσερραϊκός-Ασπίδα 2001 Ξάνθης

2η αγωνιστική

Ασπίδα 2001 Ξάνθης-Αστέρας Καβάλας

Πάνθηρες Καβάλας-Πανσερραϊκός

3η αγωνιστική

Αστέρας Καβάλας-Πανσερραϊκός

Ασπίδα 2001 Ξάνθης-Πάνθηρες Καβάλας

4η αγωνιστική

Πάνθηρες Καβάλας-Αστέρας Καβάλας

Ασπίδα 2001 Ξάνθης-Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική

Αστέρας Καβάλας-Ασπίδα 2001 Ξάνθης

Πανσερραϊκός-Πάνθηρες Καβάλας

6η αγωνιστική

Πανσερραϊκός-Αστέρας Καβάλας

Πάνθηρες Καβάλας-Ασπίδα 2001 Ξάνθης

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Β’ (γενν. 2004-)

Γ’ Όμιλος

1η αγωνιστική

Αστέρας Καβάλας Β1-ΓΑΣ Κομοτηνή

Ρεπό: Αίας Κομοτηνής

2η αγωνιστική

ΓΑΣ Κομοτηνή-Αίας Κομοτηνής

Ρεπό: Αστέρας Καβάλας Β1

3η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής-Αστέρας Καβάλας Β1

Ρεπό: ΓΑΣ Κομοτηνή

4η αγωνιστική

ΓΑΣ Κομοτηνή-Αστέρας Καβάλας Β1

Ρεπό: Αίας Κομοτηνής

5η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνή

Ρεπό: Αστέρας Καβάλας Β1

6η αγωνιστική

Αστέρας Καβάλας Β1-Αίας Κομοτηνής

Ρεπό: ΓΑΣ Κομοτηνή

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here