Στην Προεθνική Παγκορασίδων οι κόρες του Μάριου Γκιούρδα και του Γρηγόρη Σιδηρόπουλου

 

Οι κόρες του Μάριου Γκιούρδα, Στέλλα και του Γρηγόρη Σιδηρόπουλου, Μαρία περιλαμβάνονται στα ονόματα που κλήθηκαν για συγκεντρωτικές προπονήσεις με την Προεθνική Παγκορασίδων.

Η Στέλλα Γκιούεδα έδωσε το παρών στην προπόνηση της Αθήνας την Δευτέρα ενώ η Μαρία Σιδηροπούλου πρέπει να βρίσκεται το μεσημέρι στο κλειστό της Μίκρας, στην Θεσσαλονίκη, όπου πέρα από τον ομοσπονδιακό Κώστα Γκούντα θα είναι και ο βοηθός του και προπονητής της ΑΕ Κομοτηνής Ανέστης Γιαννακόπουλος.

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας κάλεσε τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 20/02/2017 στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Αγ.Δημητρίου στις 13.45 (διάρκεια προπόνησης 14.00 – 15.30, 1ο γκρουπ Αθήνας):

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)
Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)
Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)
Βασιλική Νικολογιάννη (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)
Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)
Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)
Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)
Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)
Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)
Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)
Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)
Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)
Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας κάλεσε τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 20/02/2017 στο Δημοτικό κλειστό γυμναστήριο Αγ.Δημητρίου στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.00, 2ο γκρουπ Αθήνας).

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)
Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)
Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)
Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)
Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)
Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)
Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Μαριέτα Κατσαρού-Λαβέρ ( ΦΟΝ Ομόνοια Ναυπάκτου)
Νίκη Απλαδά (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Γεωργίνα Αντωνακάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Ιωάννα Περδικάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια)
Ελένη Παγωμένου (Παναχα’ι’κη Γ.Ε)

Τέλος, οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Κωνσταντίνος Γκούντας και Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 21/02/2017 στο Ε.Γ Μίκρας (Μίκρα1) στις 14.45 (διάρκεια προπόνησης 15.00 – 17.00, γκρουπ Θεσσαλονίκης):

Περσεφόνη Παπαδοπούλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)
Γεωργία Κοντογιάννογλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)
Βαλεντίνα Πυργιώτη (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Τατιάνα Αρμουτσή (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Μαρία Αντωνιάδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Κική Λαζαρίδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Αγνή Τριλυράκη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Στέλλα Αντύπα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Άννα Γιορανίδη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Αθηνά Νταντούλα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Ξανθή Τριανταφύλλου (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Μαρία Μαρκάδα (Δ.Α.Σ Ωραιοκάστρου)
Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη (ΑΣ Αστέρας Σίνδου)
Αγάπη Μπρουκς-Μπόγκο (Α.Ε.Σ Κρόνος)
Ναταλία Χοτζ (ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης)
Ιωάννα Ευθυκράτη (Α.Ο. Καβάλα)
Ευαγγελία Κουμπούρα (Φιλαθλητικός Λαρισσα’ι’κος)
Δήμητρα Λαπούση (Α.Ο. Σουφλαρίων)
Μαρία Σιδηροπούλου (ΑΟ Αμαζόνες Μαϊστρου)
Μαγδαληνή Τσιγκαροπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Σταματία Κυπαρίσση (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Όλγα Πετρινόλη (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)
Ευαγγελία Γαροφαλλάκη (Ε.Ο.Σταυρούπολης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here