ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με ανακοίνωση η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης,έκανε γνωστά τα ονόματα των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου σε Α1, Α2, Β’ και Γ’ κατηγορίες.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

18η αγωνιστική (Κυριακή 19 Φεβρουαρίου, Ώρα 15:30)

Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – ΑΟ Βιστωνίδας (Τσοπουλίδης, Ζαφειρίου, Βαμβακίδης

Γήπεδο ΔΑΚ: Ασπίδα Ξάνθης – Αστέρας Μαγικού (Γκαϊτατζής, Δρακίδης, Χρυσέλης Γ.)

Γήπεδο Ν. Ζυγού: Ηρακλής Ν. Ζυγού – Άρης Πετεινού (Κωνσταντινίδης, Καραλευθέρης, Οτουζμπίρ)

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Αναγέννηση Θαλασσιάς (Τζεβελεκίδης, Μαγγίνας, Βαχαβιώλος)

Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Εχίνος Σπορ (Γιαπουτζής, Κούλα Χασάν, Αγγελακόπουλος

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

18η αγωνιστική (Σάββατο 18 Φεβρουαρίου, Ώρα 15.30)

Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή Ξάνθης – Ερμής Μάνδρας (Κωνσταντινίδης, Σουρουτζίδης, Εμίν Κεχαγιά

 (Κυριακή 19 Φεβρουαρίου, Ώρα 15.30)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Ελπίδα Γενισέας  (Σουρουτζίδης, Χρυσέλης Απ., Καρπουζέλης)

Γήπεδο Κουτσού: Π. Μελάς Κουτσού – Κεσσάνη Ερασμίου (Ουζουνίδης, Κηλικιώτης, Κοτινούδης)

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Απόλλων Ξάνθης (Καλοπήτας, Πασχαλίδης Γ., Πασχαλίδης Αθ.)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

18η αγωνιστική (Σάββατο 18 Φεβρουαρίου, Ώρα 15.30)

Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – ΑΠΟΞ Σκόντα (Δρακίδης, Κούλα Χουσείν, Γκοντόλιας)

Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου – Ελπίδες Ξάνθης (Δρακίδης, Κούλα Χουσείν, Γκοντόλιας)

Γήπεδο Σελέρου: Ερ. Αστέρας Σελέρου – Μέλισσα Ξάνθης (Μπαχαρίδης, Χρυσέλης Απ., Γκέκας

Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – Φίλιππος Δροσερού (Κοτινούδης, Τζιβαρτζίδης, Αγγελακόπουλος)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – ΠΑΣ Φιλίων (Μαγγίνας, Ζαφειρίου, Κηλικιώτης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

17η αγωνιστική (Σάββατο 18 Φεβρουαρίου, Ώρα 15.30)

Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη Ξάνθης – Κοτύλη Ξάνθης (Βαχαβιώλος, Ανεστίδης, Χρυσέλης Γ.)

(Κυριακή 19 Φεβρουαρίου, Ώρα 11.00)

Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – Αναγέννηση Π. Χρύσας (Ανεστίδης, Γκοντόλιας, Γκέκας)

Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – ΑΕΚ Κυψέλης (Καραλευθέρης, Οτουζμπίρ, Ιωαννίδης)

(Κυριακή 19 Φεβρουαρίου, Ώρα 12.00)

Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – ΑΠΟΞ Ραιδεστός (Δέλλιος, Σιάκκας, Μπένος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here