ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 14ης και 13ης αγωνιστικής σε Α’ και Β’ Κατηγορία θα δοθεί συνέχεια αυτό το Σαββατοκύριακο στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, με την επιτροπή διαιτησίας να ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου, Ώρα 15:00
Γήπεδο Ανθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου- ΑΟ Ποντιακός (Κωνσταντακακης, Παπαδόπουλος, Χ. Στρατούδης)
Γήπεδο Φ. Κοσμάς: ΑΟ Αλεξανρούπολης – ΑΕ Διδυμοτείχου (Σιδηρόπουλος, Γεωργακούδης, Παλαιοπάνης)
Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου -Άρδας Καστανεών (Σουβαρας, Κονταράς, Τουντζιαράκης)
Γήπεδο Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας -Ορέστης Ορεστιάδας (Σταφυλάς, Δαλης, Τσίκας)
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ιπποκράτης (Σιβούδης, Σουμάκας,Παπαχρήστου)
Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών-Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Παπάς, Σταγγόπουλος, Ουζουνίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η Αγωνιστική)

Σάββατο 18/02, 15:00
Γήπεδο Μαρακανά: ΑΟ Αγνάντια (Εθνικός Κ20)-Νίκη Απαλού (Σταυρούδης, Πανταζόπουλος, Τρύπης)
Γήπεδο Μαίστρου: ΑΟ Μαΐστρου-Ασπίδα Βρυσούλας (Σουβαρας, Κονταράς, Τουντζιαράκης)
Γήπεδο Αριστεινου: ΑΟ Αρίστεινου-ΑΟ Δορίσκου (Παπαδόπουλος, Χ. Στρατούδης, Κώνογλου)
Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΕΚ Έβρου-Ατρόμητος Άβαντα (Ουζουνίδης, Παλαιοπάνης, Σταγγόπουλος)

Κυριακή 19/02, 11:00
Γήπεδο Άβαντος: ΑΟ Μάκρης-ΠΑΕ Νιψας (Παπας, Γεωργακούδης, Κελεσίδης)
Γήπεδο Καππαδόκων: ΑΟ Καππαδοκών-ΑΟ Μοναστηρακίου
Ρεπό: ΑΕ Ν. Χιλής

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η Αγωνιστική)

Σάββατο 18/02, 15:00
Γήπεδο Παλιουρίου: Θύελλα Παλιουρίου -AΟ Τυχερού (Δαλαμπούρας, Γιαννόπουλος, Βακαλίδης)
Γήπεδο Κυανής: Ένωση Κυανής Ασβεστάδων-Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Σταφυλας, Καλαιτζίδης, Κελεσίδης)

Κυριακή 19/02, 11:00
Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου-ΟΦΙ Ισαακίου (Σιβούδης, Σουμακας, Παπαχρήστου)

Κυριακή 19/02, 15:00
Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού-Πυρσός Σιδηρούς (Απιδόπουλος, Χρ.Κίτσος, Κώνογλου)
Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας- Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ) (Καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Ναζιρόπουλος)
Αναγέννηση Μεταξάδων − Ακρίτας Δαδιάς 0-3 α.α.

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η Αγωνιστική)

Σάββατο 18/02, 15:00
Γήπεδο Δικάιων: Ορφέας Δικαίων-Ένωση Οινόης (Διαμαντής, Χατζόπουλος, Ζανιας)
Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου-Ομόνοια Φυλακίου (Δαλης, Τσομπανίδης, Θεοδωρακέλης)
Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης-Θύελλα Κυπρίνου (Παπας, Τσίκας, Χρηστίδου)

Κυριακή 19/02, 11:00
Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας-Δόξα Ορεστιάδας (Δαλης, Χατζοπουλος, Τσομπανίδης)
Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου-ΠΑΕ Ριζίων (Δαλαμπούρας, Θεοδωρακέλης, Χρηστίδου)

Κυριακή 19/02, 15:00
Γήπεδο Πενταλόφου: ΠΑΕ Πενταλόφου-ΑΟ Νεοχωρίου (Δαλαμπούρας, Ζανιας, Θεοδωρακέλης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here