ΕΣΠΕΘΡ: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα

 

Συνεχίστηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΠΕ Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας. 

Συνοπτικά τα αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ PLAY OFF – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης 1-3

Αμυγδαλεώνας – Έβρος Σουφλίου 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Έβρος Σουφλίου  2 (3-0)

2. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2 (3-1)

3. ΑΟ Ορεστιάδας  1 (1-3)

4. Αμυγδαλεώνας  1 (0-3)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέαινες – ΓΣ Δράμας 0-3

Γαία Δράμας – Άρτεμις Σερρών 3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΓΣ Δράμας 14 (21-3)

2. Γαία Δράμας  10  (14-7)

3. Άρτεμις Σερρών 9  (11-10)

4. ΑΟ Καβάλας Β  7  (4-16)

5. Λέαινες 4  (1-15)

*Οι Λέαινες έχουν ένα μηδενισμό

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ανδροσθένης Θάσου – Αμυγδαλεώνας 0-3

ΑΟ Καβάλας – Ερμογένης Ξάνθης Β’ 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ Καβάλας 14  (21-1)

2. Αμυγδαλεώνας   10  (13-6)

3. Ανδροσθένης  9  (9-9)

4. Ερμογένης Ξάνθης Β  8  (5-20)

5. ΑΟ Χρυσούπολης   7  (5-17)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ακαδημία Κομοτηνής – ΑΕ Κομοτηνής 3-1

Ερμογένης Ξάνθης –  ΠΑΣ Θράκες 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αμαζόνες Μαΐστρου  10  (15-2)

2 Ερμογένης Ξάνθης  10  (10-12)

3. ΑΕ Κομοτηνής   8  (10-7)

4. Ακαδημία Κομοτηνής  8  (6-13)

5. ΠΑΣ Θράκες  6  (5-12)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Αλεξ/πολης – ΑΟ Ορεστιάδας 3-0

Θύελλα Φερών – Έβρος Σουφλίου 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Έβρος Σουφλίου   13  (19-7)

2. Νίκη Αλεξ/πολης  9  (13-6)

3. Θύελλα Φερών  7  (6-15)

4. ΑΟ Ορεστιάδας   7  (5-16)

5. Νέα Βύσσα  6  (7-6)

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Καβάλας Β’ – Γαία Δράμας Β’ 3-1

Άρτεμις Σερρών Β’ – ΓΣ Δράμας 0-3

Γαία Δράμας – Άρτεμις Σερρών 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Γαία Δράμας  18  (27-3)

2. ΓΣ Δράμας  14  (21-6)

3. ΑΟ Καβάλας Β’  14  (17-14)

4. Αρτεμις Σερρών  13  (13-16)

5. ΓΣ Δράμας Β’  11  (9-18)

6. Γαία Δράμας Β’  9  (10-17)

7. Αρτεμις Σερρών Β’  8  (1-24)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ανδροσθένης Θάσου – Αμυγδαλεώνας 0-3

ΑΟ Χρυσούπολης – ΑΟ Καβάλας 3-0

ΑΟ Καβάλας Γ’ – Ερμογένης Ξάνθης Β’ 3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ Καβάλας  15 (21-9)

2. ΑΟ Χρυσούπολης  14 (21-8)

3. Αμυγδαλεώνας  13 (18-11)

4. Ανδροσθένης Θάσου 13 (14-15)

5. ΑΟ Καβάλας Γ’  10 (11-21)

6. Ερμογένης Ξάνθης Β΄  8 (3-24)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ Κομοτηνής Β’ – Αμαζόνες Μαΐστρου 0-3

Ακαδημία Κομοτηνής – ΑΕ Κομοτηνής 1-3

Ερμογένης Ξάνθης – ΠΑΣ Θράκες 3-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αμαζόνες Μαΐστρου  16 (24-0)

2. Ερμογένης Ξάνθης Γ΄  15 (21-7)

3. Ακαδημία Κομοτηνής  12 (12-22)

4. ΑΕ Κομοτηνής  11 (18-11)

5. Ερμογένης Ξάνθης  10 (10-19)

6. ΠΑΣ Θράκες  9 (8-19)

7. ΑΕ Κομοτηνής Β΄  8 (5-20)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αμαζόνες Μαΐστρου Β’ – Φοίνικας Αλεξ/πολης 3-2

Νίκη Αλεξ/πολης – ΑΟ Ορεστιάδας 3-0

Θύελλα Φερών – Έβρος Σουφλίου 2-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Νίκη Αλεξανδρούπολης  16 (24-1)

2. ΑΟ Ορεστιάδας  14 (18-10)

3. Έβρος Σουφλίου  13 (17-15)

4. Θύελλα Φερών  8 (10-17)

5. Αμαζόνες Μαΐστρου Β΄  8 (9-20)

6. Φοίνικας Αλεξανδρούπολης  8 (7-22)*

*Ο Φοίνικας Αλεξανδρούπολης έχει ένα μηδενισμό

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here