ΕΣΠΕΘΡ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα

 

Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας.

Αναλυτικά  το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ PLAY OFF – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 16:00  ΑΟ Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης

Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα  Ώρα 16:00  Αμυγδαλεώνας – Έβρος Σουφλίου

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Νέας Ζίχνης  Ώρα 12:30  Λέαινες – ΓΣ Δράμας

Κ.Γ. Κραχτίδης  Ώρα 19:00  Γαία Δράμας – Άρτεμις Σερρών

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Θάσου  Ώρα 13:00  Ανδροσθένης Θάσου – Αμυγδαλεώνας

Κ.Γ. Καβάλας  Ώρα 17:00  ΑΟ Καβάλας – Ερμογένης Ξάνθης Β’

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 13:00  Ακαδημία Κομοτηνής – ΑΕ Κομοτηνής

ΔΑΚ Ξάνθης  Ώρα 13:00  Ερμογένης Ξάνθης –  ΠΑΣ Θράκες

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 15:00  Νίκη Αλεξ/πολης – ΑΟ Ορεστιάδας

Κ.Γ. Φερών  Ώρα 16:00  Θύελλα Φερών – Έβρος Σουφλίου

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Ελευθερούπολης  Ώρα 14:00  ΑΟ Καβάλας Β’ – Γαία Δράμας Β’

Κ.Γ. Ομόνοιας  Ώρα 15:00  Άρτεμις Σερρών Β’ – ΓΣ Δράμας

Κ.Γ. Κραχτίδης  Ώρα 20:30  Γαία Δράμας – Άρτεμις Σερρών

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Θάσου  Ώρα 11:00  Ανδροσθένης Θάσου – Αμυγδαλεώνας

Κ.Γ. Χρυσούπολης  Ώρα 12:30  ΑΟ Χρυσούπολης – ΑΟ Καβάλας

Κ.Γ. Καβάλας  Ώρα 15:00  ΑΟ Καβάλας Γ’ – Ερμογένης Ξάνθης Β’

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 11 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 17:00  ΑΕ Κομοτηνής Β’ – Αμαζόνες Μαΐστρου

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 11:00  Ακαδημία Κομοτηνής – ΑΕ Κομοτηνής

ΔΑΚ Ξάνθης  Ώρα 11:00  Ερμογένης Ξάνθης – ΠΑΣ Θράκες

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Μαΐστρου  Ώρα 14:00  Αμαζόνες Μαΐστρου Β’ – Φοίνικας Αλεξ/πολης

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 13:00  Νίκη Αλεξ/πολης – ΑΟ Ορεστιάδας

Κ.Γ. Φερών  Ώρα 14:00  Θύελλα Φερών – Φοίνικας Αλεξ/πολης

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here