ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με ανακοίνωση της η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης,έκανε γνωστά τα ονόματα των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου σε Α1, Α2, Β’ και Γ’ κατηγορίες.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

16η αγωνιστική (Σάββατο 11 Φεβρουαρίου, Ώρα 15:30)

 

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Άρης Αβάτου (Aνεστίδης, Κούλα Χασαν, Μαγγίνας)

Γήπεδο Μαγικού: Αστέρας Μαγικού – Άρης Πετεινού (Ουζουνίδης, Εμπλουκ, Βαχαβιώλος)

Γήπεδο Φελώνης: ΑΟ Βιστωνίδας – Ασπίδα Ξάνθης (Κιοτζένης, Κηλικιώτης, Γκοντολιάς)

Γήπεδο Ζυγού: Ηρακλής Ζυγού – Εχίνος Σπορ (Γκαιτατζης, Καλοπήτας, Τζιβαρτζιδης)

Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – ΑΕ Ξάνθης (Γιαπουτζής, Πασχαλίδης, Ιωαννίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

16η αγωνιστική (Σάββατο 11 Φεβρουαρίου, Ώρα 15.30)

Γήπεδο Ν. Αμισσού:  Ορφέας Ν. Αμισσού – Άτλας Σελίνου (Κωνσταντινίδης, Καρπουζέλης, Καραλευθέρης)

Γήπεδο Γενησέας:  Ελπίς Γενησέας – Κεσσάνη Ερασμίου (Κοτινούδης, Οτουζμπίρ, Σιάκκας)

Γήπεδο Μάνδρας:  Ερμής Μάνδρας – Δόξα Μυρωδάτου (Τζεβελεκίδης, Χρυσέλης, Γκέκας)

Γήπεδο Κουτσού:  Παύλος Μελάς Κουτσού – Απόλλων Ξάνθης (Τσοπουλίδης, Ζαφειρίου, Βαμβακίδης)

Κεραυνός Λευκόπετρας – Κεντητή Ξάνθης  0-3 α.α.

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

16η αγωνιστική (Κυριακή 12 Φεβρουαρίου, Ώρα 11.00)

Γήπεδο Χρύσας:  Ατρόμητος Χρύσας – Αετός Τοξοτών (Κωνσταντινίδης, Κηλικιώτης, Γκοντολιάς)

Γήπεδο Σελίνου:  Ελπίδες Ξάνθης – Μέλισσα Ξάνθης (Δρακίδης, Ελευθεράκης, Γ. Χρυσέλης)

Γήπεδο Αμοιρίδειο:  ΑΠΟΞ Σκόντα – Ελπίς Σουνίου (Μαγγίνας, Δέλλιος, Σιάκκας)

Γήπεδο Σελέρου:  Ερ. Αστέρας Σελέρου – ΠΑΣ Φιλίων (Βαχαβιώλος, Ανεστίδης, Βαμβακίδης)

Γήπεδο Δροσερού:  Φίλιππος Δροσερού – Εθνικός Κιμμερίων (Ουζουνίδης, Α. Χρυσέλης, Καραλευθέρης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here