ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου. Οι ορισμοί αφορούν τη 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος ανδρών, , την 10η και τελευταία αγωνιστική για την πρώτη φάση στο πρωταθλήματα εφήβων και την 13η αγωνιστική στο πρωτάθλημα των παίδων, ενώ υπάρχει και ένα εξ αναβολής παιχνίδι για τη 10η αγωνιστική στον τέταρτο όμιλο.

Αναλυτικά οι ορισμοί για τις αναμετρήσεις στους ομίλους που μετέχουν ομάδες της Θράκης:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 11 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 20:00  Εθνικός Αλεξ/πολης – Θύελλα Φερών (Ρούκας, Παρασίδης)

Κ.Γ. Αμοιρίδης  Ώρα 17:00  Λεύκιππος Ξάνθης – Πάνθηρες Καβάλας (Μπάμπης, Καραγκεζίδης)

Κ.Γ. Καλαμίτσας  Ώρα 17:00  Ηρακλής Καβάλας – Σπάρτακος Διδ/χου (Κατρακάλης, Λαλλα)

Κ.Γ. Σουφλίου  Ώρα 17:00  Έβρος Σουφλίου – Αίας Κομοτηνής (Ρούκας, Παρασίδης)

Κ.Γ. Μπαλτατζής  Ώρα 17:00  Αρίων Ξάνθης – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης (Κολοκυθάς, Ορφανίδης)

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 17:00  Φιλία Ορεστιάδας – Δημοκρίτειο Κομοτηνής (Παπαγερίδης, Γιαννουλής)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (10η Αγωνιστική – Τελευταία)

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Μπαλτατζής  Ώρα 20:00  Αρίων Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης (Παρασίδης, Μπάμπης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (13η Αγωνιστική)

Σάββατο 11 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 15:00  Ασπίδα Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνή (Κολοκυθας, Ορφανίδης)

Κ.Γ. Αμοιρίδης  Ώρα 15:00  Λεύκιππος Ξάνθης – ΑΟ Χρυσούπολης (Μπάμπης, Αχμέτογλου)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 14:00  Ε.Κ. Ποταμουδίων – Αρίων Ξάνθης (Μυσιρλής, Σαρόγλου)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 16:00  Ηρακλής Καβάλας – Αίας Κομοτηνής (Μυσιρλής, Σαρόγλου)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ (13η Αγωνιστική)

Σάββατο 11 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 15:00  Φιλία Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης (Παπαγερίδης, Γιαννουλής)

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Διδ/χου  Ώρα 12:00  Σπάρτακος Διδ/χου – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης (Παπαγερίδης, Αγγελίδης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ (10η Αγωνιστική – εξ αναβολής)

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ωρα 15:00  ΑΕ Κομοτηνής – Φιλια (Ντούρας, Χαραλαμπόπουλος)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here