ΕΣΠΕΘΡ: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα

 

Συνεχίστηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΠΕ Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας. 

Συνοπτικά τα αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης 0-3

ΑΟ Σερρών – ΑΕ Κομοτηνής 3-0 α.α.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 12 (18-0)

2. ΑΟ Σερρών  7 (6-12)*

3. ΑΟ Ορεστιάδας  6 (6-11)*

4. ΑΕ Κομοτηνής  5 (5-12)*

*ΑΟ Σερρών, ΑΕ Κομοτηνής και ΑΟ Ορεστιάδας έχουν από ένα μηδενισμό

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΣ Δράμας – Γαία Δράμας 3-0

Άρτεμις Σερρών – ΑΟ Καβάλας Β’ 3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΓΣ Δράμας 12 (18-3)

2. Γαία Δράμας  8  (11-6)

3. Άρτεμις Σερρών 6  (10-7)

4. ΑΟ Καβάλας Β  7  (4-16)

5. Λέαινες 3  (1-12)

*Οι Λέαινες έχουν ένα μηδενισμό

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ερμογένης Ξάνθης Β’ – ΑΟ Χρυσούπολης 3-2

Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Καβάλας 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ Καβάλας 12  (18-1)

2. Αμυγδαλεώνας   8  (10-6)

3. Ανδροσθένης  8  (9-6)

4. ΑΟ Χρυσούπολης   7  (5-17)

5. Ερμογένης Ξάνθης Β  7  (5-17)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ Κομοτηνής – Ερμογένης Ξάνθης 3-0

Αμαζόνες Μαΐστρου – Ακαδημία Κομοτηνής 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αμαζόνες Μαΐστρου  10  (15-2)

2 Ερμογένης Ξάνθης  8  (7-12)

3. ΑΕ Κομοτηνής   7  (9-4)

4. Ακαδημία Κομοτηνής  6  (3-12)

5. ΠΑΣ Θράκες  5  (5-9)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Έβρος Σουφλίου – Νέα Βύσσα 3-0

ΑΟ Ορεστιάδας – Θύελλα Φερών 3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Έβρος Σουφλίου   11  (16-7)

2. Νίκη Αλεξ/πολης  7  (10-6)

3. Νέα Βύσσα  6  (7-6)

4. Θύελλα Φερών  6  (6-12)

5. ΑΟ Ορεστιάδας   6  (5-13)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρτεμις Σερρών Β’ – ΑΟ Καβάλας Β’ 0-3

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΣ Δράμας Β’ – Άρτεμις Σερρών Β’ 3-0

ΓΣ Δράμας – Γαία Δράμας 1-3

Άρτεμις Σερρών – ΑΟ Καβάλας Β’ 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Γαία Δράμας  16  (24-3)

2. ΓΣ Δράμας  12  (18-6)

3. ΑΟ Καβάλας Β’  12  (14-13)

4. Αρτεμις Σερρών  12  (13-13)

5. ΓΣ Δράμας Β’  11  (9-18)

6. Γαία Δράμας Β’  8  (9-14)

7. Αρτεμις Σερρών Β’  7  (1-21)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Καβάλας Γ’ 3-2

Ερμογένης Ξάνθης Β’ – ΑΟ Χρυσούπολης 0-3

ΑΟ Καβάλας – Ανδροσθένης Θάσου 3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ Καβάλας  14 (21-6)

2. ΑΟ Χρυσούπολης  12 (18-8)

3. Αμυγδαλεώνας  11 (15-11)

4. Ανδροσθένης Θάσου 11 (14-12)

5. ΑΟ Καβάλας Γ’  8 (8-20)

6. Ερμογένης Ξάνθης Β΄  7 (2-21)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ερμογένης Ξάνθης Γ’ – ΑΕ Κομοτηνής Β’ 3-0

ΑΕ Κομοτηνής – Ερμογένης Ξάνθης 3-0

Αμαζόνες Μαΐστρου – Ακαδημία Κομοτηνής 3-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Ερμογένης Ξάνθης Γ΄  15 (21-7)

2. Αμαζόνες Μαΐστρου  14 (21-0)

3. Ακαδημία Κομοτηνής  11 (11-19)

4. ΑΕ Κομοτηνής  9 (15-10)

5. ΠΑΣ Θράκες  8 (7-16)

6. Ερμογένης Ξάνθης  8 (7-18)

7. ΑΕ Κομοτηνής Β΄  7 (5-17)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Έβρος Σουφλίου – Αμαζόνες Μαΐστρου Β’ 3-2

Φοίνικας Αλεξ/πολης – Νίκη Αλεξ/πολης 0-3

ΑΟ Ορεστιάδας – Θύελλα Φερών 3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Νίκη Αλεξανδρούπολης  14 (21-1)

2. ΑΟ Ορεστιάδας  13 (18-7)

3. Έβρος Σουφλίου  11 (14-13)

4. Θύελλα Φερών  8 (8-14)

5. Φοίνικας Αλεξανδρούπολης  7 (5-19)*

6. Αμαζόνες Μαΐστρου Β΄  6 (6-18)

*Ο Φοίνικας Αλεξανδρούπολης έχει ένα μηδενισμό

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here